Do XDefiant nadciąga lubiany tryb. Już za moment gracze zmierzą się w ramach Team Deathmatch

Patrycja Pietrowska
2024/06/20 12:45
0
0

Nowy tryb pojawi się w XDefiant już jutro.

Jakiś czas temu Ubisoft podzielił się zwiastunem prezentującym atrakcje naciągające w pierwszym sezonie XDefiant. Do gry trafi między innymi Capture the Flag, a także nowa frakcja – GSK. Tymczasem deweloperzy odpowiedzialni za strzelankę przygotowali kolejny, lubiany przez graczy tryb, który pojawi się w grze już jutro. Mowa o Team Deathmatch.

XDefiant
XDefiant

XDefiant otrzyma jutro nowy tryb – Team Deathmatch

W mediach społecznościowych ukazał się nowy wpis, którym szczególnie zainteresowani powinni być miłośnicy darmowej strzelanki Ubisoftu. XDefiant otrzyma bowiem jutro – 21 czerwca 2024 roku – nowy tryb. Mowa o Team Deathmatch, w ramach którego dwie drużyny dążą do zdobycia jak największej liczby pokonanych przeciwników.

Aktualnie w XDefiant dostępne jest pięć trybów rozgrywki: Eskorta, Kontrola strefy, Dominacja, Okupacja oraz Cyngiel. Dzięki szerokiemu wyborowi broni oraz frakcjom wyposażonym w różnorodne umiejętności i specjalne gadżety, gracze z pewnością będą się dobrze bawić w nowym trybie Team Deathmatch, który będzie dostępny od jutra od godziny 19:00 czasu polskiego.

Kultowe światy Ubisoftu walczą o prymat w dynamicznej pierwszoosobowej grze walki na arenie. Wybierz swoją postać spośród frakcji pochodzących z popularnych serii Ubisoftu i wykorzystaj ich wyjątkowe zdolności w dynamicznej akcji, opartej o klasy. Szlifuj swojego defianta poprzez wysoko personalizowane konfiguracje, rozwijaj swoje umiejętności i stwórz najlepszego agenta bojowego. – czytamy w opisie gry XDefiant.

GramTV przedstawia:

Na zakończenie przypomnijmy jeszcze, że XDefiant zadebiutował 21 maja 2024 roku. Strzelanka free-to-play od Ubisoftu jest dostępna na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!