Do Palworld zmierza ciekawa nowość. Pocketpair prezentuje nowy tryb

Patrycja Pietrowska
2024/04/11 09:15
0
0

Deweloperzy zaprezentowali teaser podczas prezentacji Triple I Interactive.

Jakiś czas temu do Palworld trafiła duża aktualizacja wprowadzająca między innymi pierwszy rajd. Deweloperzy z Pocketpair nie zwalniają jednak tempa i właśnie zapowiedzieli wyczekiwany tryb, który trafi do gry. Nowość została zaprezentowana na teaserze podczas prezentacji Triple I Interactive.

Do Palworld zmierza ciekawa nowość. Pocketpair prezentuje nowy tryb

Palworld otrzyma tryb PvP o nazwie Pal Arena

Podczas ostatniej prezentacji Triple I Interactive deweloperzy z Pocketpair podzielili się teaserem ciekawej nowości, która zmierza do Palworld. Mowa o trybie PvP, którego do tej pory gracze nie uświadczyli w popularnej produkcji. Nowa atrakcja ma trafić do survivalu jeszcze w 2024 roku.

Pal Arena wkracza do Palworld w 2024 roku! Walcz z innymi graczami, stawiając przeciwko nim zarówno siebie, jak i swoich Palów. Trenuj najsilniejszych kumpli i pokonaj wszystkich rywali! – głosi opis trybu.

GramTV przedstawia:

Na ten moment nie wiemy jednak dokładnie, kiedy Pal Arena trafi do gry. Zainteresowanym pozostaje oczekiwać na kolejne wieści ze strony Pocketpair. Teaser prezentujący tryb PvP znajduje się na dole wiadomości.

Przypominamy, że Palworld zadebiutowało 19 stycznia 2024 roku. Survival jest dostępny na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One i Xbox Series X/S.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!