Diuna 2 z kolejnym zwiastunem. Świetne plakaty prezentują skalę widowiska

Radosław Krajewski
2024/01/25 12:00
0
0

Druga część Diuny otrzymała nowe materiały, w tym rewelacyjne plakaty.

Diuna 2 zbliża się wielkimi krokami. Niedawno do sieci trafiło nowe wideo zza kulis produkcji, a teraz Warner Bros. wypuściło nowy zwiastun na jeden z zagranicznych rynków. W krótkim materiale możemy zobaczyć kilka świeżych ujęć z filmu. Prawdziwą wisienką na torcie są jednak plakaty, szczególnie ten IMAX-owy, które prezentuje skalę nadchodzącego widowiska od Denisa Villeneuve’a.

Diuna 2 z kolejnym zwiastunem. Świetne plakaty prezentują skalę widowiska

Diuna 2 – nowy zwiastun i plakaty

Na pierwszym z plakatów, które znajdziecie poniżej, otrzymujemy klasyczną grafikę prezentującą wszystkich najważniejszych bohaterów Diuny 2. Dużo lepsze są dwa kolejne, w tym wspomniany IMAX-a, na którym trzy wielkie czerwie atakują uciekających przez pustynię żołnierzy. Już wcześniejsze zwiastuny prezentowały podobną scenę, która prawdopodobnie będzie pochodzić z samego finału filmu.

GramTV przedstawia:

W obsadzie filmu znaleźli się: Timothee Chalamet, Rebecca Ferguson, Josh Brolin, Charlotte Rampling, Stellan Skarsgård, Dave Bautista, Javier Bardem, Zendaya, Florence Pugh, Austin Butler, Christopher Walken, Léa Seydoux, Souheila Yacoub, oraz Tim Blake Nelson.

Przypomnijmy, że Diuna 2 zadebiutuje w polskich kinach szybciej, czyli już 29 lutego. Od 9 lutego pierwsza część Diuny powróci do kin.

Wczytywanie ramki mediów.
Diuna 2 – nowy zwiastun i plakaty, Diuna 2 z kolejnym zwiastunem. Świetne plakaty prezentują skalę widowiska
Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!