Diuna wraca do kin. Pierwsza część otrzyma dodatkowy ekskluzywny materiał (Aktualizacja)

Radosław Krajewski
2024/01/18 14:27
0
0

Pierwsza część Diuny z 2021 roku powraca do kin przed premierą drugiej odsłony.

Aktualizacja: Powrót Diuny został oficjalnie potwierdzony. W Polsce pokaz odbędzie się 9 lutego w salach IMAX i 4DX.

Oryginalna wiadomość: Diuna: Część druga to jedna z najgorętszych kinowych premier tego roku. Film niedawno otrzymał nowy zwiastun, a Warner Bros. potwierdził dobrą wiadomość, że produkcja zadebiutuje na dużym ekranie wcześniej. Aby odpowiednio uczcić tak dużą premierę i zachęcić widzów do wybrania się na nowy film, na jeden dzień pierwsza Diuna wraca do kin.

Diuna wraca do kin. Pierwsza część otrzyma dodatkowy ekskluzywny materiał (Aktualizacja)

Diuna – pierwsza część wraca do kin z materiałem promującym drugą odsłonę serii

Ogłoszono, że Diuna ponownie będzie wyświetlana w IMAX-ie już 24 stycznia w Ameryce. Specjalny pokaz dostępny będzie również w Polsce, ale jak na razie nieznana jest konkretna data powrotu filmu.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Diuna otrzyma specjalny materiał promujący drugą część, który będzie trwał około dziesięciu minut. Sammon News podało, że na widzów czeka wprowadzenie do filmu z Timothee Chalametem i Zendayą, krótki montaż scen z Diuna: Część druga, pozdrowienia od Denisa Villeneuve’a, a także pokaz rozszerzonej sceny z nadchodzącego nowego filmu z serii.

Będzie to więc nie lada wydarzenie dla wszystkich fanów Diuny, którzy czekają na drugą część. Warto przypomnieć, że przed premierą pierwszej części Warner Bros. i IMAX zorganizowali podobne specjalne pokazy, na których można było ekskluzywnie zobaczyć pierwsze materiały z ekranizacji powieści Franka Herberta. Tym razem zamiast samego pokazu materiału z filmu, dołączono je do seansu pierwszej części Diuny.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!