Disney+ ze znakomitą ofertą na sierpień. Predator, Andor i nowości od Marvela

Radosław Krajewski
2022/07/25 14:10
0
0

Platforma przedstawiła listę najciekawszych premier na przyszły miesiąc.

Disney+ przedstawił listę najważniejszych nowości na sierpień. Już na początku przyszłego miesiąca czeka nas premiera Buzza Astrala, który pojawi się w bibliotece serwisu zaledwie półtora miesiąca po debiucie kinowym. Parę dni później swoją premierę będzie miał oczekiwany najnowszy film o Predatorze, oraz Lego Gwiezdne wojny: Wakacje. W sierpniu zobaczymy również dwie serialowe nowości od Marvela: Mecenas She-Hulk i Ja jestem Groot, a także kolejną produkcję z Gwiezdnych wojen, czyli serial Andor. Poniżej znajdziecie szczegóły wspomnianych produkcji wraz z datami premier na platformie.

Disney+ ze znakomitą ofertą na sierpień. Predator, Andor i nowości od Marvela

Disney+ - nowości na sierpień 2022

Buzz Astral – 3 sierpnia

Animowany film przygodowy science-fiction produkcji Disneya oraz Pixara - historia Buzza Astrala, bohatera, który zainspirował powstanie sławnej figurki. "Buzz Astral" śledzi losy naszego legendarnego strażnika kosmosu podczas międzygalaktycznej przygody, w której towarzyszą mu ambitni rekruci: Izzy, Mo oraz Darby, a także robot Kotex. Ta barwna ekipa wyrusza w najtrudniejszą misję - muszą nauczyć się współpracować, aby uciec złemu Zurgowi oraz posłusznej mu armii robotów, które depczą im po piętach.

Predator: Prey – 5 sierpnia

Najnowsza pozycja w serii o Predatorze, "Predator: Prey" to zupełnie nowy thriller, którego akcja rozgrywa się wśród Komanczów 300 lat temu. Jest to opowieść o młodej kobiecie, Naru, zaciekłej i wysoce wykwalifikowanej wojowniczce, która została wychowana w cieniu legendarnych łowców przemierzających Wielkie Równiny. Kiedy więc niebezpieczeństwo zagraża jej obozowi, postanawia chronić swój lud. Ofiara, którą śledzi i z którą ostatecznie się konfrontuje, okazuje się wysoce rozwiniętym drapieżnikiem z kosmosu z zaawansowanym technicznie arsenałem, co skutkuje okrutną i przerażającą rozgrywkę między dwoma przeciwnikami.

Lego Gwiezdne wojny: Wakacje – 5 sierpnia

Finn zorganizował wakacje-niespodziankę dla swoich przyjaciół na pokładzie statku Halcyon. Jednak jego plan szybko się rozpada, kiedy bohater zostaje oddzielony od grupy. Będąc sam na pokładzie Halcyiona, Finn spotyka trzy Duchy Mocy - Obi-Wana Kenobiego, Anakina Skywalkera i Księżniczkę Leię, z których każdy opowiada swoje zaskakujące historie o nieudanych wakacjach.

GramTV przedstawia:

Ja jestem Groot – 10 sierpnia

Nie da się ochronić galaktyki przed tym psotnym maluchem! Przygotuj się na niesamowitą przygodę, gdy mały Groot, jako główny bohater kolekcji shortów, będzie przeżywał dni chwały, trudy dorastania i sztukę wpadania w kłopoty wśród gwiazd. W "Ja jestem Groot" zobaczymy zarówno nowe, niezwykłe postacie, jak i znanego wszystkim małego Groota.

Mecenas She-Hulk – 17 sierpnia

W produkcji Marvel Studios "Mecenas She-Hulk" Jennifer Walters (Tatiana Maslany), prawniczka specjalizująca się w sprawach prawnych o charakterze nadludzkim - musi radzić sobie w skomplikowanym życiu samotnej 30-latki, która w dodatku jest zielona, wyposażona w supermoce i mierzy ponad dwa metry wzrostu.

Andor – 31 sierpnia

Serial "Andor" eksploruje nową perspektywę galaktyki "Gwiezdnych wojen", koncentrując się na podróży Cassiana Andora, który pragnie odkryć sposób na wywarcie wpływu na świat. Serial przedstawia opowieść o narastającym buncie przeciwko Imperium oraz o tym, jak ludzie i planety zostali w niego zaangażowani. To era pełna niebezpieczeństw, oszust i intryg, a Cassian właśnie ma wkroczyć na ścieżkę, której celem jest przekształcenie go w zbuntowanego bohatera.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!