Disney Speedstorm to darmowa ścigałka w stylu Mario Kart z bohaterami Disneya

Mikołaj Ciesielski
2022/02/10 13:55
0
0

Produkcja latem tego roku ma zadebiutować na komputerach osobistych oraz konsolach.

Disney Speedstorm to darmowa ścigałka w stylu Mario Kart z bohaterami Disneya

W trakcie wczorajszego pokazu Nintendo Direct firmy Disney oraz Pixar zapowiedziały grę wyścigową Disney Speedstorm. Zgodnie z przekazanymi informacjami produkcja ma być dystrybuowana w modelu free-to-play, a sam tytuł opisywany jest jako „battle-racer, w którym będziemy mieli okazję wcielić się w bohaterów znanych z produkcji Disneya i Pixara. Gra ma zadebiutować latem tego roku na komputerach osobistych oraz konsolach. Na ten moment nie znamy jednak dokładnej daty premiery.

Disney Speedstorm już na pierwszy rzut oka przypomina serię Mario Kart od Nintendo. Za produkcję odpowiedzialne jest studio Gameloft. Deweloperzy zapowiadają, że każda z dostępnych w grze postaci będzie wyróżniać się unikalnymi umiejętnościami i statystykami, które będzie można rozwijać w trakcie rozgrywki. Produkcja ma natomiast oferować zarówno tryb solo, jak i możliwość zabawy z innymi osobami przez sieć lub na podzielonym ekranie.

Twórcy zapewniają, że Disney Speedstorm będzie wspierane po premierze, a do gry regularnie trafiać będą nowe trasy oraz bohaterowie. Deweloperzy mają również w planach wprowadzenie funkcji cross-play, by gracze mogli bawić się wspólnie na serwerach bez względu na posiadaną przez siebie platformę. Tymczasem rzućcie okiem na zwiastun i dajcie znać, czy zamierzacie sprawdzić Disney Speedstorm.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!