Disney Epic Mickey: Rebrushed zapowiedziane. Powstaje remake platformówki z Wii

Mikołaj Ciesielski
2024/02/22 12:20
0
0

Odświeżona wersja trafi nie tylko na konsole Nintendo.

Jedną z niespodzianek na wczorajszym Nintendo Direct: Partner Showcase była zapowiedź Disney Epic Mickey: Rebrushed. Zgodnie z przekazanymi informacjami wspomniana produkcja to remake Epic Mickey – trójwymiarowej platformówki, która w 2010 roku zadebiutowała na Nintendo Wii. W trakcie prezentacji pokazano pierwszy zwiastun odświeżonej wersji, a także ujawniono termin premiery gry.

Disney Epic Mickey: Rebrushed zapowiedziane. Powstaje remake platformówki z Wii

Disney Epic Mickey: Rebrushed to remake platformów z Nintendo Wii. Premiera już w 2024 roku

Okazuje się, że Disney Epic Mickey: Rebrushed zadebiutuje na rynku już w 2024 roku. Niestety na Nintendo Direct: Partner Showcase nie ujawniono dokładnej daty premiery. Zgodnie z zapowiedzią gracze mogą liczyć na „zaawansowaną rozgrywką z nowymi umiejętnościami”, a także ulepszoną oprawę wizualną w „klasycznej scenerii”.

Każde pociągnięcie magicznego pędzla ma znaczenie! Użyj farby, aby przywrócić piękno i harmonię, lub rozcieńczalnika, aby zmienić otoczenie i odkryć sekrety. Twoje wybory wpływają na los Mickeya i zmieniają wynik tej artystycznej odysei. Czy uda ci się zostać niezwykłym bohaterem, którego potrzebują Pustkowia? – czytamy w opisie gry.

W Disney Epic Mickey: Rebrushed główny bohater będzie mógł pochwalić się nowymi ruchami takimi jak zryw, uderzenie w ziemię czy sprint. W trakcie rozgrywki gracze spotkają natomiast wiele kultowych postaci ze świata Disneya. Użytkownicy mogą również liczyć na wiele różnych zakończeń wynikających zarówno z podejmowanych decyzji, jak i stylu gry.

GramTV przedstawia:

Na koniec warto dodać, że Disney Epic Mickey: Rebrushed zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S i Nintendo Switch. Jak wspomnieliśmy wyżej, dokładna data premiery gry nie jest znana. Tymczasem rzućcie okiem na zwiastun odświeżonej wersji platformówki z Nintendo Wii.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!