Disco Elysium z niespodziewawną aktualizacją. Patch wprowadził nowy tryb gry

Wincenty Wawrzyniak
2023/03/16 23:00

Gra otrzymała niespodziewaną aktualizację, która wprowadziła do gry nowy tryb rozgrywki.

Jak podaje serwis IGN, gra Disco Elysium otrzymała aktualizację-niespodziankę. Produkcja doczekała się nowego trybu – Collage (tryb kolażowy), który od dziś wszyscy posiadacze wersji na komputery osobiste mogą testować całkowicie za darmo. Deweloperzy podkreślili, że patch zostanie udostępniony na pozostałych platformach sprzętowych (PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S, Nintendo Switch) na dniach. Z okazji aktualizacji udostępniono także zwiastun, który znajdziecie poniżej.

Disco Elysium – darmowa aktualizacja-niespodzianka

Dzięki trybowi kolażowemu gracze mogą wymyślać zupełnie nowe sceny lub modyfikować i odtwarzać te, które są już obecne w grze. Możemy nawet wprowadzić do nich autorski dialog. Dostępne są także różnego rodzaju filtry, naklejki oraz ramki, a wśród opcji znajdziemy zmianę pogody czy wybór pozy danego aktora oraz przedmiotów, jeśli takowe trzyma.

Przypomnijmy jeszcze na koniec, że Disco Elysium zadebiutowało 15 października 2019 roku na komputerach osobistych, a później także na konsolach PlayStation 4/5, Xbox One/Series X/Series S i Nintendo Switch.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!