Wystartował trzeci sezon w Diablo Immortal. Aktualizacje funkcji i inne nowości

Maria Wawrzyniak
2022/08/05 10:00

W grze oficjalnie wystartował 3. sezon – prezentujemy listę nowości oraz zmian.

Jeszcze wczoraj informowaliśmy Was, że studio Blizzard Entertainment zamierza bardzo intensywnie rozwijać grę Diablo Immortal. Aktualizacje – małe oraz duże – mają pojawiać się co dwa tygodnie. To jednak nie jedyne wieści od deweloperów, ponieważ w grze wystartował kolejny sezon rozgrywek.

Diablo Immortal | Blizzard Entertainment

Diablo Immortal – start 3. sezonu

Nowe karnety bojowe

Dziś – 4 sierpnia – w grze rozpoczął się także trzeci sezon pod tytułem Aspekt Sprawiedliwości. Jak czytamy w oficjalnej wiadomości, w nowym karnecie bojowym znajdziemy 40 rang z wyzwaniami i nagrodami, takimi jak legendarne klejnoty, emblematy, rękojeści i wiele innych.

Oczywiście, dla tych, którzy mają w zasięgu ręki swój portfel – czy raczej dla bohaterów, którzy pragną zdobyć więcej skarbów dzięki kolejnym rangom karnetu bojowego – ponownie udostępniono dwie wersje płatne, do których możemy ulepszyć swój karnet bojowy na czas trwania sezonu: wzmocniony karnet bojowy i wzmocniony karnet bojowy kolekcjonera. Poniżej zamieszczamy konkrety na ich temat. Karnet bojowy trzeciego sezonu będzie aktywny do 1 września do godziny 2:59 czasu serwera.

Wzmocniony karnet bojowy: zawiera wszystkie nagrody rang ze standardowego karnetu bojowego dostępnego za darmo i odblokowuje ścieżkę wzmocnień, która zapewnia dodatkowe nagrody za osiągnięcie każdej rangi. Oprócz tego, za zakup tej wersji otrzymacie element ozdobny Aspektu Sprawiedliwości dla broni, który zostanie odblokowany na 1. randze. Po osiągnięciu 40 rangi otrzymacie natomiast promienisty, ozdobny pancerz Aspektu Sprawiedliwości.

Wzmocniony karnet bojowy kolekcjonera: zapewnia dostęp do wszystkich nagród i elementów ozdobnych za rangi ze wzmocnionego karnetu bojowego. Dodatkowo otrzymacie ramkę portretu Aspektu Sprawiedliwości, portal Aspektu Sprawiedliwości i premię +10 do rangi. Wszystko to otrzymacie od razu po ulepszeniu karnetu bojowego.

Codzienne wydarzenie: Inwazja Gnieworodnych

GramTV przedstawia:

W grze pojawiło się nowe codzienne wydarzenie pod tytułem Inwazja Gnieworodnych. Każdego dnia o godzinie 12:00 czasu serwera odważni awanturnicy mogą połączyć siły, by odeprzeć hordy żądnych krwi elitarnych demonów. Jeżeli poplecznicy Płonących Piekieł polegną podczas swojej próby zdobycia atakowanego obszaru, to sama Gorgotra podejmie się dokończenia inwazji – stworzy swoje widmo, które spróbuje wyeliminować każdego stawiającego opór śmiałka. Jeśli natomiast pokażemy swoją niesamowitą siłę i spróbujemy odeprzeć próbę przejęcia kontroli nad danym obszarem przez Gnieworodnych, w nagrodę otrzymamy sprzęt, a trójka graczy, którzy zadadzą najwięcej obrażeń, otrzyma sześć sztuk zaklętego pyłu. Warto zaznaczyć, że Inwazję Gnieworodnych możemy ukończyć tylko raz dziennie.

Wydarzenie ograniczone czasowo: Wygłodniały Księżyc

Tutaj mamy z kolei ciekawą sytuację, ponieważ o Wygłodniałym Księżycu pisaliśmy jeszcze w połowie ubiegłego miesiąca. W skrócie: wydarzenie powróciło do gry i będzie trwać od 12 sierpnia od godziny 3:00 czasu serwera do 15 sierpnia, również do godziny 3:00 czasu serwera. Znów za zdobycie siedmiu dowolnych błogosławieństw otrzymujemy łaskę księżyca, czyli nagrodę w postaci 1 legendarnego emblematu, 3 rzadkich emblematów oraz 25 kluczy pretendenta.
Diablo Immortal | Blizzard Entertainment

Księżyc wrócił po dokładkę i domaga się jeszcze więcej krwi… i to waszej! Spójrzcie na niego, skąpcie się w jego świętym blasku i uszanujcie jego żarłoczny zew, a podzieli się z wami swymi darami. Za spełnianie żądań Księżyca otrzymacie księżycowe okruchy, które możecie zamienić na błogosławieństwa. Po zdobyciu 7 błogosławieństw, Księżyc będzie dla was na tyle łaskaw, że możliwa będzie ich wymiana na losową nagrodę, np. zaklęty pył, błyszczące odłamki i przedmioty legendarne. Zaprezentujcie Księżycowi wystarczającą liczbę błogosławieństw, a zdobędziecie jego Łaskę w postaci zestawu zawierającego m.in. jeden legendarny emblemat.

Aktualizacja funkcji

  • USPRAWNIENIE ODDZIAŁÓW: w menu oddziałów możemy teraz sprawdzić, czy członkowie naszego oddziału są online, a także zobaczyć ich aktualną aktywność w grze.
  • GŁOSOWANIE ZA WYRZUCENIEM: wprowadzono możliwość rozpoczęcia głosowania za wyrzuceniem z drużyny lub rajdu członka, który nie jest aktywny, cały czas odrzuca kolejkę lub bierze udział w innych aktywnościach w grze. Opcja nie jest dostępna od razu – stanie się aktywna, jeśli gra wykryje, że członek drużyny lub rajdu wykazuje jedno z powyższych zachowań. Decyzja o wyrzuceniu gracza musi być jednogłośna.

Przypomnijmy jeszcze na koniec, że gra Diablo Immortal zadebiutowała na rynku 2 czerwca bieżącego roku na urządzeniach mobilnych z systemami Android oraz iOS. Produkcja jest także dostępna na komputerach osobistych w wersji beta. Zainteresowanych zapraszamy do lektury naszej recenzji gry.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!