Diablo Immortal z kolejnymi nowościami. Duża aktualizacja już jutro

Wincenty Wawrzyniak
2023/03/29 17:45

Już jutro gra otrzyma kolejną wielką aktualizację, która wprowadzi między innymi zupełnie nowy tryb rozgrywki.

Przedstawiciele studia Blizzard Entertainment poinformowali, że już jutro gra Diablo Immortal otrzyma trzecią wielką aktualizację. Patch zadebiutuje o godzinie 4:00 czasu polskiego – wcześniej przez dwie godziny gra będzie niedostępna z powodu implementacji zmian na serwerach.

Diablo Immortal z kolejnymi nowościami. Duża aktualizacja już jutro

Trzecia wielka aktualizacja do Diablo Immortal

Prawdopodobnie największą atrakcją będzie zupełnie nowy tryb rozgrywki o nazwie Accursed Towers – zawalczymy tutaj zarówno z innymi graczami, jak i ze sztuczną inteligencją. Klany będą rywalizować w tym trybie o przejmowanie kontroli nad wieżami, co zapewni bonusy dla wszystkich członków i możliwość zdobywania przeklętych przedmiotów.

GramTV przedstawia:

W nowym trybie przejęcie wieży będzie wymagać od nas zwalczenia hord demonów. Gdy ją przejmiemy, wówczas inni gracze mogą próbować nam ją odebrać w pojedynkach PvP. Rozgrywka ma trwać wiele tygodni, z czego w pierwszym z nich każdy klan może spróbować zdobyć tylko jedną wieżę.

Pozostałe nowości w Diablo Immortal

  • Dodany zostanie nowy loch o nazwie Dead Reavern.
  • Dodana zostanie misja elitarna The Astral Bloom, w której musimy pomóc magowi uporać się z błędami z jego przyszłości.
  • Dodane zostanie nowe wydarzenie o nazwie Ashes of Antiquity, które wystartuje jutro i potrwa do 20 kwietnia. Co tydzień będziemy mogli wykonywać zadania w zamian za przedmioty.
  • Dodane zostaną trzy nowe legendarne klejnoty.
  • Dodany zostanie nowy zestaw ekwipunku o nazwie Banquet of Eyes.
  • Zwiększone zostaną nagrody za różne aktywności.
  • Balans rozgrywki zostanie poprawiony.
  • Wprowadzone zostaną poprawki różnych błędów.

Przypomnijmy, że Diablo Immortal zadebiutowało na rynku 2 czerwca ubiegłego roku na urządzeniach mobilnych z systemami Android oraz iOS. Produkcja jest także dostępna na komputerach osobistych.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!