Co z Diablo IV? Twócy niedługo ujawnią szczegóły dalszego rozwoju

Wincenty Wawrzyniak
2023/09/28 19:30
2
0

Wiemy, kiedy deweloperzy ujawnią szczegóły dalszego rozwoju gry związane przede wszystkim z nowym sezonem rozgrywek.

Już niedługo przedstawiciele studia Blizzard Entertainment podzielą się ze społecznością szczegółami na temat dalszych planów rozwoju gry Diablo IV. Zastępca dyrektora ds. społeczności, Adam PezRadar Fletcher, zdradził, że 4 października bieżącego roku odbędzie się transmisja na żywo, która zostanie poświęcona między innymi nowościom nadchodzącym w nowym – drugim – sezonie rozgrywek.

Co z Diablo IV? Twócy niedługo ujawnią szczegóły dalszego rozwoju

Diablo IV – transmisja na żywo z nowościami

Nasza następna transmisja na żywo z informacjami od twórców odbędzie się 4 października o godz. 20:00 CEST. Omówimy w niej zbliżający się Sezon Krwi, a także szczegółowo opowiemy o zmianach dotyczących komfortu gry, które zapowiedziano podczas nocy otwarcia na targach Gamescom 2023.

Dołączcie do zespołu twórców razem z zastępcą dyrektora ds. społeczności, Adamem Fletcherem, którzy ujawnią informacje o pladze wampirów nawiedzającej Sankturium i o mrocznych mocach tych krwiopijców. Dowiedzcie się, czego będziecie potrzebować, by zwalczyć nadciągające zło i wykorzystać potężną krew wampirów do własnych celów.

W trakcie transmisji na żywo z informacjami od twórców opowiemy również o licznych aktualizacjach dotyczących komfortu gry, które pojawią się w sezonie 2. Zespół omówi również zmiany, o które prosiła społeczność, takie jak dodatkowe miejsce w skrytce i jej funkcje, ulepszenia podziemi, wierzchowców i o wiele więcej. Na koniec transmisji planowany jest czas na pytania od graczy, na które zespół będzie mógł od razu odpowiedzieć.

GramTV przedstawia:

Oprócz tego 10 października odbędzie się pogawędka przy ognisku, która ma dotyczyć nadchodzących zmian w balansie klas oraz przekształcenia kilku systemów w grze. Jeżeli zaś chodzi o sam sezon, ten ma rozpocząć się już 17 października.

Jaką klasą postaci grasz w Diablo IV?

Komentarze
2
maxgame
Gramowicz
30/09/2023 10:39

Na dzień dzisiejszy Diablo 4 to trup gdzie serwery dosłownie świecą pustkami. Nawet najwięksi fani darowali sobie ten tytuł. Więc faktycznie tylko cud może uratować tego gniota. Ale co to by musiał być za cud.

dariuszp
Gramowicz
29/09/2023 07:02

Wg ostatnich przecieków deweloperzy diablo 4 zostali odsunięci od projektu i teraz zespół sezonowy robi robotę. Ma to sens biorąc pod uwagę jaką kolosalną porażką jest diablo 4.