Kratos w Diablo IV. Gracz wykorzystał imponujące możliwości kreatora postaci

Wincenty Wawrzyniak
2023/03/29 20:00

Jeden z graczy postanowił stworzyć w grze Diablo IV legendarnego Kratosa. Rezultaty są zaskakujące.

W poniedziałek wieczorem zakończyły się otwarte beta-testy gry Diablo IV. Produkcja, jak nietrudno się domyślić, cieszyła się ogromną popularnością w ubiegły weekend. Na forum Reddit – oprócz licznych narzekań na rozmaite elementy i zarazem licznych pochwał – społeczność dzieliła się m.in. swoimi dokonaniami w kreatorze postaci. Mamy dla Was interesujący przykład.

Kratos w Diablo IV. Gracz wykorzystał imponujące możliwości kreatora postaci

Kratos z God of War w Diablo IV

Jednym z popularniejszych wpisów okazał się wpis użytkownika AssAssinAtor__, który postanowił stworzyć w kreatorze postaci legendarnego Kratosa z God of War. Rezultat? Zadziwiający. Wiadomo, że nie mamy tutaj do czynienia z identycznym modelem, ale gracz pokazał, iż Diablo IV w tej kwestii na pewno oferuje ogrom możliwość personalizacji, które pozwalają na naprawdę wiele. Do tego dochodzi także system transmogryfikacji poszczególnych elementów ekwipunku.

GramTV przedstawia:

Zresztą, zobaczcie sami. Ja byłem mocno zaskoczony.

Przypomnijmy jeszcze na koniec, że gra Diablo IV zadebiutuje na rynku 6 czerwca bieżącego roku na wspomnianych platformach sprzętowych. Po więcej informacji zapraszamy do naszej encyklopedii.

Komentarze
3
CyberWiking
Gramowicz
02/04/2023 12:29

IMPONUJĄCE XD

MisticGohan_MODED
Gramowicz
30/03/2023 15:20

Ten kreator jest taki super że każda postać wygląda prawie tak samo xp

ZubenPL
Gramowicz
30/03/2023 00:11

Potężne możliwości xD Ten kreator ma po 4 twarzy na postać, 11 wersji włosów wspólnych dla każdej klasy i kilkanaście wersji zarostu xD No rzeczywiście potężne możliwości xD