Diablo IV otrzyma ulepszenia graficzne i nowe funkcje

Wincenty Wawrzyniak
2023/06/07 18:30
1
0

Blizzard Entertainment potwierdził, że w najbliższej przyszłości na serwery Diablo IV mają trafić nowe funkcje oraz ulepszenia graficzne.

Diablo IV oficjalnie zadebiutowało na rynku i niemalże od razu stało się ogromnym hitem. Nic więc dziwnego, że Blizzard Entertainment już teraz zapowiada ambitne plany dotyczące usprawniania swojej produkcji. Jak podaje serwis GamesRadar, w udostępnionym niedawno poście deweloperzy ujawnili, iż pracują nad nowymi funkcjami graficznymi i jednocześnie nad optymalizacją tych już istniejących.

Diablo IV otrzyma ulepszenia graficzne i nowe funkcje

Diablo IV z usprawnieniami graficznymi

Po premierze zespół będzie nadal wprowadzał nowe funkcje, a także ulepszał i optymalizował te już istniejące. Czekamy na Wasze opinie i zachęcamy do dzielenia się nimi na forum Diablo IV. Na razie jednak dziękujemy za dołączenie do nas w tym głębokim zanurzeniu się w grafice, która sprawia, że Diablo IV jest tak artystycznie złowieszcze.

Biorąc pod uwagę, że pozostała część wpisu na blogu zawiera szczegółowe informacje na temat takich rzeczy jak renderowanie cieni, HDR, cieniowanie i rozdzielczość, trzeba zaznaczyć, że mówimy o naprawdę technicznych aspektach. Innymi słowy: nie spodziewajcie się raczej np. wzrostu wydajności gry do 60 klatek na sekundę na Xboksach One czy też innych przełomowych zmian.

GramTV przedstawia:

Choć twórcy nie potwierdzają tego wprost, tak można wyczuć z tekstu – co zresztą słusznie zauważyła redakcja GamesRadar – że deweloperzy koncentrują się przede wszystkim na nowej generacji. Nie polecamy więc nastawiać się na to, że ulepszenia graficzne trafią na starsze konsole.

Jaką klasą postaci grasz w Diablo IV?

Komentarze
1
MisticGohan_MODED
Gramowicz
07/06/2023 18:55

Oby tylko czegoś nie zrąbali przypadkiem :P