Wiemy, kiedy startuje 26. sezon w Diablo III. Szczegóły aktualizacji

Maria Wawrzyniak
2022/04/05 10:45

Przedstawiciele studia Blizzard Entertainment ujawnili szczegóły dotyczące 26. sezonu w grze Diablo III.

Już niedługo – 15 kwietnia o godzinie 17:00 czasu polskiego – w grze Diablo III rozpocznie się 26. sezon. Z tej okazji przedstawiciele studia Blizzard Entertainment zaprezentowali szczegóły dotyczące aktualizacji z numerem 2.7.3 oraz motywu sezonowego. Czego więc możemy spodziewać się po nowym sezonie?

Wiemy, kiedy startuje 26. sezon w Diablo III. Szczegóły aktualizacji
Blizzard Entertainment

Dusze bohaterów pokonanych w odwiecznej walce ze złem wzywają pomocy! Uważni nefalemowie wsłuchują się w skamieniałe krzyki zmarłych i wczuwają się w ostatnie agonalne chwile tych, którzy odeszli. Czy ci bohaterowie posłuchają pokutnych podszeptów poległych i przetrwają powracający koszmar? Czy też zostaną uwięzieni na zawsze, stając się kolejnymi upadłymi nefalemami? Tylko czas pokaże...

W 26. sezonie pojawi się Powracający Koszmar – pierwszy motyw sezonowy, który wprowadza do gry nową aktywność. Jak czytamy w oficjalnej wiadomości od twórców, w Powracającym Koszmarze gracze doświadczą intensywnego, przytłaczającego wydarzenia o rosnącym poziomie trudności, które sprawdzi ich zdolność do pozostania w walce tak długo, jak to możliwe.

GramTV przedstawia:

Kolejna kwestia to oczywiście elementy ozdobne. W sezonie 26. można będzie ponownie zdobyć przez ograniczony czas nagrody przyznawane w sezonie 14. – proces przywracania nagród z poprzednich sezonów wciąż trwa, odkąd rozpoczął się jeszcze w sezonie 17. Oprócz butów i spodni z zestawu Zdobywcy dostępne będą nowe ramki portretów oparte na motywie tajemniczego Tal Rashy. Jeżeli chodzi o nowe elementy, po ukończeniu etapu postępów o nazwie Strażnik otrzymamy portret Pamiątka Rakkisa oraz zwierzaka: Zębatego piechura. Ponadto w sezonie 26. dzięki Darom Haedriga możemy zdobyć zestawy:

  • Barbarzyńca – Dziedzictwo Raekor
  • Krzyżowiec – Pancerz Akkhana
  • Łowczyni demonów – Wcielenie Marudera
  • Mnich – Zasięg Iny
  • Nekromanta – Całun Mistrza Plagi
  • Szaman – Nawiedzenie Zunimassy
  • Czarownica – Opus Magnum Delsere

Zainteresowanych pełną listą zmian oraz nowości w aktualizacji 2.7.3 zapraszamy pod ten adres.

Jaką klasą postaci grasz w Diablo IV?

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!