Deathloop wciąż pełne sekretów, przekonuje projektant poziomów

LM
2021/10/07 12:57

Julien Eveillé sugeruje, że gracze powinni poświęcić jeszcze nieco czasu, na odkrycie jednego ważnego sekretu w Deathloop.

Jeśli wydawało Wam się, że w niespełna miesiąc po premierze poznaliście już wszystkie sekrety najnowszej gry Arkane Studios, to byliście w błędzie. Okazuje się, że gracze nie dokopali się do wszystkich tajemnic w Deathloop, o czym przekonywał na Twitterze Julien Eveillé. Główny projektant poziomów w grze wyjawił, że wciąż czeka na wieści o ważnym odkryciu. Oczywiście przy okazji zostawił ważną wskazówkę, iż odkrycie będzie „konsekwencją znacznie większego wydarzenia, które wydarzy się tylko po ingerencji gracza. Dodatkowo działanie i jego konsekwencje znajdują się na różnych mapach”. Kolejną istotną informacją może być też fakt, iż wspomniany deweloper w swojej pracy skupiał się nad regionem Updaam. Cóż, powodzenia w poszukiwaniach.

Deathloop wciąż pełne sekretów, przekonuje projektant poziomów

GramTV przedstawia:

Deathloop ukazało się na PC i PlayStation 5 dokładnie 14 września. Nowa gra twórców Dishonored została bardzo ciepło przyjęta przez graczy i recenzentów. Średnie z opinii na Metacritic oscylują w okolicach 86 punktów, a lwia cześć graczy Steam poleciła zakup reszcie użytkowników. Pochwał nie szczędził też Muradin w naszej recenzji gry. Gra Bethesdy pozwoliła też przedstawicielom Microsoftu na drobny przytyk pod adresem Sony, gdy to Microsoft zakupił PlayStation 5 aktorowi zaangażowanemu w projekt, by ten pograł w grę niedostępną na konsolach Xbox.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!