Deathloop otrzymało pierwszą łatkę na PC. Do poprawy jeszcze daleko

Maria Wawrzyniak
2021/09/18 16:15

Arkane Studios udostępniło pierwszą łatkę do gry Deathloop w wersji na PC. Aktualizacja nie skupia się jednak na najważniejszych problemach.

W miniony czwartek deweloperzy ze studia Arkane udostępnili pierwszą aktualizację do gry Deathloop w wersji na komputery osobiste. Jak jednak czytamy w oficjalnej wiadomości towarzyszącej łatce, twórcy skupili się na naprawieniu błędów związanych z konkretnymi osiągnięciami, jakie nie działały w przypadku niektórych osób. Oprócz tego łatka wprowadza bardziej zrozumiałe komunikaty o błędach występujących wtedy, gdy gracze uruchamiają produkcję na sprzętach niespełniających minimalnych wymagań.Zaznaczono jednak, że zespół jest w trakcie badania wszelkich zgłoszeń dotyczących zacinania się gry oraz innych najpoważniejszych błędów. Na ten moment nie wiemy, więc kiedy możemy spodziewać się łatki adresującej wspomniane przez nas w osobnej wiadomości problemy techniczne. Pozostaje czekać.

Przypomnijmy na koniec, że Deathloop zadebiutowało wczoraj – 14 września 2021 roku – na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej na temat gry, zapraszamy do naszej encyklopedii. Jeżeli wolicie poznać naszą opinię, recenzję znajdziecie pod tym adresem.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!