Deadpool 3 z oficjalnym zdjęciem. Bohater odwiedzi różne światy

Radosław Krajewski
2023/12/04 20:00
1
0

Pojawiły się także nowe ujęcia z planu, które ujawniają kolejne szczegóły fabuły filmu.

Prace na planie Deadpoola 3 zostały niedawno wznowione i jeszcze wczoraj do sieci trafiły nowe zdjęcia, które ujawniły powrót ważnej postaci dla historii Wolverine’a. Na kolejną porcję ujęć nie musieliśmy długo czekać, ale poza nimi Ryan Reynolds pochwalił się oficjalnym zdjęciem z produkcji. Możemy na nim zobaczyć bohatera bez swojej maski wraz z niedawno ujawnioną postacią, czyli Dogpoolem. Pyskaty Najemnik najwyraźniej nie jest zadowolony z zainteresowania swoim psim odpowiednikiem.

Deadpool 3 z oficjalnym zdjęciem. Bohater odwiedzi różne światy

Deadpool 3 – nowe zdjęcia ujawniają szczegóły fabuły filmu

Jeszcze ciekawiej prezentuje się kolejna porcja zdjęć z planu. Na poniższych ujęciach możemy zobaczyć kilka pojazdów, które pojawiły się na planie. Jeden z nich przypomina furgonetkę z ciasteczkami z serialu Moon Knight. Pojazd wydaje się jednak lekko zmodyfikowany, co wskazuje, że to jego alternatywna wersja z innego świata.

Na kolejnych fotografiach zaprezentowano samochód Red Skulla, czyli głównego antagonisty z Kapitana Ameryki: Pierwsze starcie. Nie wiadomo, jaką rolę odegra pojazd, ale możemy domyślać się, że Deadpool trafi do wymiaru, w którym obecny będzie Red Skull. Może więc spotka również samego Kapitana Amerykę? Tego zapewne dowiemy się dopiero w samym filmie.

GramTV przedstawia:

W obsadzie znaleźli się: Ryan Reynolds, Hugh Jackman, Emma Corrin, Brianna Hildebrand, Matthew Macfadyen, Morena Baccarin, Leslie Uggams, Karan Soni i Stefan Kapicic.

Przypomnijmy, że Deadpool 3 zadebiutuje 26 lipca 2024 roku.

Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.
Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
1
wolff01
Gramowicz
05/12/2023 08:55

"Multiwersum" to na tym etapie już mem.