Deadpool 3 z nową gwiazdą. To aktorka znana z hitu Netflixa

Radosław Krajewski
2023/02/14 15:30

Ryan Reynolds potwierdził udział aktorki w filmie.

Prace na planie trzeciej części Deadpoola jeszcze nie ruszyły, ale film powoli kompletuje swoją obsadę. Według słów reżysera Shawna Levy’ego fani mogą doczekać się równie brutalnej i pełnej przemocy historii, jak w dwóch dotychczasowych produkcjach z Pyskatym Najemnikiem. Pomóc ma w tym nowa aktorka, która właśnie dołączyła do obsady.

Deadpool 3 z nową gwiazdą. To aktorka znana z hitu Netflixa

Emma Corrin dołączyła do obsady Deadpoola 3

Ryan Reynolds potwierdził w mediach społecznościowych, że do obsady Deadpoola 3 dołączyła Emma Corrin. Widzowie mogą kojarzyć aktorkę z serialu The Crown, w którym wcieliła się w Księżną Dianę, a także z filmów Mój policjant oraz Kochanek Lady Chatterley. Nie ujawniono szczegółów jej roli poza tym, że Corrin zagra nową postać, która będzie przeciwniczką dla tytułowego bohatera.

Nowy dodatek do rodziny! Rodziny Deadpoola, dla jasności. To jest jak prawdziwa rodzina, tyle że używamy mniej przekleństw… Witamy, Emma Corrin!

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Scenariusz do Deadpoola 3 tworzą Rhett Reese i Paul Wernick, autorzy skryptów do poprzednich części. Film zadebiutuje w kinach 6 września 2024 roku.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!