Nie spodziewajcie się materiałów z Dead Space Remake przed nowym rokiem

Maria Wawrzyniak
2021/09/12 18:30
0
0

Motive Studios zamierza całkowicie skupić się na grze – jeden z deweloperów potwierdził, że gracze zobaczą nowe materiały dopiero w następnym roku.

Jeśli czekacie z niecierpliwością na remake Dead Space, mamy dla Was przykre wieści. Jak podaje serwis Eurogamer, jeden z deweloperów EA Motive wyznał na forum Reddit, że razem z zespołem zamierza całkowicie skupić się na pracy nad grą – społeczność nie powinna spodziewać się jakichkolwiek nowych materiałów aż do końca tego roku. W swojej wypowiedzi wspomniał o zorganizowanej na początku września transmisji, której zapis możecie znaleźć pod tym adresem. Przyznał, iż jednym z najważniejszych elementów pracy nad Dead Space jest społeczność; deweloperzy biorą sobie do serca każdą opinię.Nie spodziewajcie się materiałów z Dead Space Remake przed nowym rokiem

Wszystko, co pokazaliśmy, to praca w toku – to oznacza, że będziemy pracować nad takimi rzeczami, jak strój Isaaca, estetyką oraz atmosferą Ishimury. Pracujemy, aby upewnić się, że wszystko znajduje się na odpowiednim poziomie zużycia eksploatacyjnego. (...) Zamierzamy teraz całkowicie skupić się na pracy nad grą, przejrzeć wszystkie opinie, teorie i sugestie, którymi się z nami podzieliliście. Nie możemy się doczekać, aż będziemy mogli w następnym roku pokazać Wam, jak pomagacie tworzyć Dead Space, gdy już będziemy na dakszym etapie produkcji.

GramTV przedstawia:

Cóż. Graczom nie pozostaje nic innego, jak cierpliwie czekać. Przypomnijmy jeszcze na koniec, że remake Dead Space zadebiutuje na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Zainteresowanych zapraszamy na oficjalną stronę internetową gry oraz do naszej encyklopedii.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!