Kanał marki Dead Space na YouTubie (tak jakby) odżył. W drodze totalny remake?

Wincenty Wawrzyniak
2021/07/01 23:15
0
0

W sieci pojawiają się kolejne plotki na temat nowej gry z serii Dead Space. Atmosferę podgrzewa też podejrzana aktywność na kanale marki na YouTubie.

Co do tego, że miłośnicy serii Dead Space czekają już naprawdę długo na jakiekolwiek oficjalne wieści dotyczące potencjalnej nowej części czy też odświeżenia nie ma raczej żadnych wątpliwości. Najróżniejszego rodzaju plotki pojawiają się w sieci regularnie od dobrych paru tygodni.Kanał marki Dead Space na YouTubie (tak jakby) odżył. W drodze totalny remake?Teraz natomiast, jak podaje serwis Game Rant, społeczność zauważyła podejrzaną aktywność na oficjalnym kanale marki w serwisie YouTube, który doczekał się… nowego zdjęcia profilowego. Od lat była nim bowiem grafika nawiązująca do części trzeciej, której premiera miała miejsce w 2013 roku. Na miejscu znanego logo pojawił się obrazek nawiązujący do całej serii, a nie konkretnej części. Zresztą, zobaczcie sami.

Wczytywanie ramki mediów.

Nie byłoby w tym niczego nadzwyczajnego – gdyby nie fakt, że jest to pierwsza aktywność na oficjalnym kanale Dead Space na YouTubie od ośmiu lat. A jakby tego było mało, nowych informacji dostarczył nam także dziennikarz Jeff Grubb w nowej wiadomości na łamach portalu Games Beat. Zgodnie z informacjami z ostatnich kilku tygodni, nad nowym tytułem pracuje studio EA Motive. Grubb twierdzi, że deweloperzy wzorują się (przynajmniej częściowo) na sukcesie odświeżeń tytułów z cyklu Resident Evil od studia Capcom, zaś nowy Dead Space ma być właśnie czymś w rodzaju totalnego odświeżenia pierwszej odsłony.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!