Dead by Daylight z nową zawartością. Kolejny ocalały, zabójca i więcej

Patrycja Pietrowska
2024/02/21 08:50
0
0

Twórcy Dead by Daylight udostępnili pełną listę zmian w aktualizacji 7.6.0.

Na początku roku Dead by Daylight powitało w gronie ocalałych Alana Wake’a. Twórcy wciąż rozwijają produkcję i tym razem mają dla graczy kolejną aktualizację wprowadzającą sporo nowej zawartości. Do gry trafi między innymi kolejny zabójca czy nowa lokacja.

Dead by Daylight z nową zawartością. Kolejny ocalały, zabójca i więcej

Dead by Daylight z kolejnymi nowościami

Miłośnicy Dead by Daylight mogą wyczekiwać na kolejne nowości, które właśnie zostały zapowiedziane. Nowy sezon (All Things Wicked) zadebiutuje wraz z aktualizacją 7.6.0 już wkrótce – 12 marca 2024 roku. Behaviour Interactive udostępniło w związku z tym wydarzeniem pełną listę zmian, z której dowiadujemy się między innymi, że do gry trafi nowy Ocalały, Sable Ward, oraz nowy zabójca, The Unknown.
Jednak to nie wszystkie nowości, jakie przygotowali twórcy. Dead by Daylight doczeka się bowiem nowej lokacji Greenville Square, a także nowego typu umiejętności dla Ocalałego, Inwokacji. Dodatkowo, po premierze aktualizacji, gracze będą mogli wyłączać i włączać muzykę chronioną prawem autorskim. Poza świeżą zawartością deweloperzy zadbali również o balans rozgrywki, a także szereg poprawek i usprawnień.
Na koniec przypominamy, że Dead by Daylight zadebiutowało w 2016 roku. Tytuł jest dostępny na komputerach osobistych oraz na konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S oraz Nintendo Switch.
Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!