DC Studios pod rządami Jamesa Gunna potwierdziło swój pierwszy film. Będzie to hołd dla Christophera Reeve’a

Krzysztof Żołyński
2024/04/11 20:30
0
0

DC Studios potwierdziło, że jego pierwszym filmem pod rządami Jamesa Gunna będzie widowisko o Supermanie, ale nie taki, o jakim myślicie. Ma to być poruszający hołd dla Christophera Reeve’a.

Film zatytułowany Super/Man: The Christopher Reeve Story opowiada historię aktora, który lata temu wcielał się w rolę Supermana. Aktor uległ fatalnemu w skutkach wypadkowi podczas zawodów jeździeckich, po którym został sparaliżowany i przykuty do wózka inwalidzkiego. Dokument ma być poruszającym świadectwem walki amerykańskiego aktora o powrót do aktywności i odnalezienie się w nowej sytuacji.

DC Studios pod rządami Jamesa Gunna potwierdziło swój pierwszy film. Będzie to hołd dla Christophera Reeve’a

Christopher Reeve w filmie dokumentalnym od DC Studios

Zwiastun został pokazany za zamkniętymi drzwiami na CinemaCon 2024, gdzie miała miejsce jego zapowiedź. Film ma obfitować w wiele archiwalnych, dotychczas niepublikowanych materiałów związanych z rodziną, przyjaciółmi oraz pracą aktorską Reeve’a. Zobaczymy między innymi, jak przygotowywał się do roli Supermana w filmie z 1978 roku.

GramTV przedstawia:

Za reżyserię odpowiada duet twórców filmów dokumentalnych, którymi są Ian Bonhote i Peter Ettedgui. Premiera planowana jest na wrzesień, co czyni go pierwszym filmem debiutującym w DC Studios.

Dopiero w przyszłym roku zobaczymy Supermana w reżyserii Jamesa Gunna, a jego premiera jest w tej chwili planowana na 11 lipca 2025 roku.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!