Znamy daty kolejnych dużych wyprzedaży w sklepie Steam. Valve zapowiada zmiany

Mikołaj Ciesielski
2022/09/28 07:35

Wyprzedaż z okazji Chińskiego Nowego Roku zostanie zastąpiona inną promocją.

Znamy daty kolejnych dużych wyprzedaży w sklepie Steam. Valve zapowiada zmiany

Zgodnie z zapowiedziami już w przyszłym tygodniu ruszy kolejna edycja Steam Next Fest, ale gracze PC mogą już szykować się na kolejne atrakcje w sklepie Valve. Wczoraj amerykańska firma ujawniła bowiem oficjalne daty nadchodzących dużych wyprzedaży, dzięki którym użytkownicy komputerów osobistych będą mieli okazję nabyć masę świetnych gier w niższych cenach. Zapowiedziano też jedną dość istotną zmianę.

Kiedy Steam Autumn Sale 2022 i inne duże wyprzedaże w sklepie Valve?

Valve zdradziło, kiedy gracze PC będą mogli skorzystać z jesiennej, zimowej oraz wiosennej wyprzedaży na Steam, a całość prezentuje się następująco:

  • Jesienna Wyprzedaż na Steam (Steam Autumn Sale) – od 22 do 29 listopada;
  • Zimowa Wyprzedaż na Steam (Steam Winter Sale) – od 22 grudnia do 5 stycznia;
  • Wiosenna Wyprzedaż na Steam (Steam Spring Sale) – od 16 do 23 marca.

Warto zwrócić uwagę na ostatnią z wymienionych powyżej promocji. Zgodnie z przekazanymi informacjami Wiosenna Wyprzedaż zastąpi wyprzedaż z okazji Chińskiego Nowego Roku i stanie się jedną z czterech głównych wyprzedaży sezonowych na Steam.

Dodanie wiosennej wyprzedaży było często spotykaną prośbą ze strony naszej społeczności producentów i wydawców. Pozwoli nam to na stworzenie większego odstępu między naszymi czterema głównymi sezonowymi wyprzedażami i zapewni producentom więcej możliwości rozbudowy i realizacji kalendarza zniżek przez cały rok – czytamy w komunikacie opublikowanym przez Valve.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!