Rust z datą premiery na PS4 i XONE. Cena może odstraszyć nawet fanów survivalu

Mikołaj Ciesielski
2021/03/27 08:30
1
0

Otrzymaliśmy też nowy zwiastun konsolowej wersji produkcji studia Facepunch.

Rust z datą premiery na PS4 i XONE. Cena może odstraszyć nawet fanów survivalu

Facepunch Studios oraz firma Double Eleven poinformowali, że Rust: Console Edition zadebiutuje na konsolach PlayStation 4 i Xbox One już 21 maja bieżącego roku. Z tej okazji opublikowano też nowy zwiastun wspomnianej produkcji. Zainteresowani mogą także składać zamówienia przedpremierowe, choć trzeba przyznać, że cena może odstraszyć nawet największych fanów survivalu.

Rust: Console Edition pojawiło się już w PlayStation Store, gdzie edycja standardowa została wyceniona na 209 zł. Gra jest także dostępna w wersji Deluxe, za którą trzeba zapłacić 249 zł oraz Ultimate, na którą należy wydać 329 zł.

Natomiast w sklepie Microsoftu za standardową edycję Rust: Console Edition zapłacimy 229,99 zł. Wersja Deluxe to wydatek rzędu 277,49 zł, a na wydanie Ultimate posiadacze konsol Xbox One będą musieli przygotować aż 369,99 zł.

Warto wspomnieć, że posiadacze komputerów osobistych mieli okazję zagrać w Rust już w 2013 roku, kiedy to gra trafiła do wczesnego dostępu. Pełna wersja zadebiutowała na PC pięć lat później. Dodajmy również, że na początku tego roku produkcja Facepunch Studios przeżywała swoją drugą młodość i biła rekordy popularności na Steam.

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
Ray
Gramowicz
27/03/2021 09:03

Wyborny żart z tą ceną. W Rust nie polecam grać ludziom którzy nie chcą zostać napadnięci przez bandę 10-latków czterech na jednego i straumatyzowany. Z całym szacunkiem dla dorosłych graczy Rust i takie tam, ale sami wiecie jak wygląda wasza społeczność ...