Darmowa niespodzianka dla posiadaczy Horizon Zero Dawn na Steamie

Radosław Krajewski
2022/08/06 21:00

Jeżeli posiadacie Horizon Zero Dawn Complete Edition na platformie Valve, to możecie odebrać darmowy prezent.

Steam zrobił niespodziankę wszystkim posiadaczom Horizon Zero Dawn Complete Edition na swojej platformie, udostępniając za darmo komiks „Horizon Zero Dawn. Raróg. Tom 1”. Jeżeli nadal nie graliście w produkcję Guerrilla Games, to obecnie możecie ją kupić w promocji za 109,50 zł.

Komiks został pierwotnie wydany w listopadzie 2020 roku. Pierwszy zeszyt opowiada historię Talanah Khane Padish, towarzyszki Aloy, która pomagała w zniszczeniu HADESA. Po zostaniu Rarogiem, czyli przywódczynią Loży Łowców, dziewczyna wyrusza w kolejną misję. Na swojej drodze spotyka nowych sprzymierzeńców, jak i wrogów, w tym zupełnie nowy rodzaj niebezpiecznych maszyn zaprojektowanych w celu eliminacji wyszkolonych w walce ludzi. Autorką powieści graficznej jest Anne Toole. Komiks został wydany również w Polsce w 2021 roku przez wydawnictwo Egmont.

GramTV przedstawia:

Aby odebrać „Horizon Zero Dawn. Raróg. Tom 1.” udajcie się na tę stronę i kliknijcie w „Dodaj do konta”. Następnie sfinalizujcie transakcje i komiks pozostanie na Waszym koncie. Na odebranie prezentu macie czas wyłącznie do 9 sierpnia do godziny 2:00 czasu polskiego.

Przypominamy również o innej obecnie trwającej promocji, w której na Steamie odbierzecie za darmo intrygującą grę strategiczną z elementami symulacji. Czasu na odebranie tej produkcji macie tylko do najbliższego czwartku.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!