Darkest Dungeon 2 – poznaliśmy przybliżoną datę premiery gry w Early Access

Mikołaj Ciesielski
2021/05/28 13:35
0
0

Do sieci trafiło też kilka szczegółów dotyczących wczesnej wersji produkcji Red Hook Studios.

Darkest Dungeon 2 – poznaliśmy przybliżoną datę premiery gry w Early Access

Już w październiku dowiedzieliśmy się, że Darkest Dungeon 2 zadebiutuje w tym roku we wczesnym dostępie. Niestety deweloperzy nie ujawnili wówczas, kiedy możemy spodziewać się debiutu gry w programie Early Access. Tymczasem nowe wydanie brytyjskiego magazynu PC Gamer zdradza, że kontynuację wymagającego „rogalika” będziemy mogli sprawdzić już w trzecim kwartale bieżącego roku. Najnowszy numer wspomnianego magazynu ujawnił też kilka szczegółów na temat wczesnej wersji Darkest Dungeon 2.

Okazuje się, że we wczesnym dostępie gracze otrzymają dostęp do 9 klas postaci oraz pierwszego z pięciu aktów fabularnych. Użytkownicy będą mogli również odblokować 11 różnych umiejętności dla każdej klasy. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami bohaterowie będą przemierzać zrujnowany świat, w którym czai się masa niebezpieczeństw oraz okrutnych i wymagających wrogów. Według przekazanych informacji pierwszy akt trwa około 5 godzin, ale ze względu na trudność i strukturę gry jego ukończenie z pewnością zajmie graczom nieco więcej czasu.

Na koniec przypomnijmy, że Darkest Dungeon 2 zapowiedziano na początku 2019 roku. Podobnie jak pierwsza część, tak i kontynuacja będzie połączeniem strategii, RPG oraz gier z gatunku roguelike. Twórcy zapewniają, że „dwójka” zachowa mroczną atmosferę pierwowzoru, a całość ma być znacznie obszerniejsza pod względem zawartości.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!