Na premierę gry Darkest Dungeon II na Steam jeszcze trochę poczekamy

Wincenty Wawrzyniak
2022/06/26 14:00
3
0

Według karty produkcji, która pojawiła się niedawno w sklepie Valve, gra zadebiutuje tam dopiero w lutym przyszłego roku.

Złe wieści dla miłośników serii Darkest Dungeon. A dokładniej dla tych, którzy czekają, aż będą mogli zakupić grę Darkest Dungeon II na platformie Steam – według informacji zamieszczonych na oficjalnej karcie produkcji, która pojawiła się niedawno w sklepie Valve, tytuł zadebiutuje tam dopiero w lutym przyszłego roku. Aktualnie dzieło zespołu Red Hook Studios znajduje się w fazie wczesnego dostępu i jest dostępne do kupienia wyłącznie dla użytkowników platformy Epic Games Store.

Na premierę gry Darkest Dungeon II na Steam jeszcze trochę poczekamy

Wszystko wskazuje na to, że będzie tak aż do oficjalnej premiery pełnej wersji. Co ciekawe, tym sposobem roczny czas ekskluzywności zostanie przekroczony – a to się właściwie nie zdarza. Przypomnijmy jeszcze na sam koniec, iż Darkest Dungeon II zadebiutowało we wczesnym dostępie na platformie Epic Games Store aż dwanaście miesięcy temu, czyli 26 października 2021 roku. Po więcej informacji zapraszamy tutaj.

GramTV przedstawia:

Komentarze
3
Karanthir666 napisał:

Z tego co widziałem to nie ma wioski. Jest tylko dyliżans. Mi jakoś to nie pasuje.

Ale powiem Ci, że wbrew pozorom to nadal świetne i grywalne Darkest Dungeon. Choć pod tym względem bardziej podpasuje tym, którzy "lubią robić kolejne przebiegi" niż tym, którzy w jedynce stawiali na rozwój, szukanie trinketów itp.

Karanthir666
Gramowicz
26/06/2022 22:39

Z tego co widziałem to nie ma wioski. Jest tylko dyliżans. Mi jakoś to nie pasuje.

MisticGohan_MODED
Gramowicz
26/06/2022 21:58

Tak podejrzewałem że premiery w tym roku nie będzie.
Trwa Wczytywanie