D&D Direct odkryje karty na temat wszystkich nadchodzących projektów

Smolak
2022/04/18 12:30

Już w tym tygodniu dowiemy się więcej na temat wszystkich tegorocznych projektów sygnowanych logo Dungeons & Dragons.

D&D Direct to pokaz, który z pewnością przyciągnie przed ekrany miłośników wszystkiego, co związane z Dungeons & Dragons. Jak zdradzają organizatorzy, w czasie trwania show zaprezentowana zostanie masa dobra sygnowanego logo Lochów i Smoków. Pokazane zostaną książki, gry wideo i inne projekty. Wydarzenie odbędzie się 21 kwietnia o godzinie 18:00. Krótki trailer zapowiadający wydarzenie znajdziecie poniżej.

D&D Direct odkryje karty na temat wszystkich nadchodzących projektów

Prezentacja D&D Direct może przynieść nowe informacje na temat wyczekiwanego Baldur's Gate 3. Byłaby to dobra okazja do ogłoszenia oficjalnej daty premiery. Szczerze mówiąc, chętnie zobaczyłbym też zapowiedzi nowych gier bazujących na znanym systemie.

Wszystko wskazuje na to, że Dungeons & Dragons ma się coraz lepiej i cieszy się coraz większą popularnością. Miłośnicy gier RPG z pewnością cieszą się z takiego stanu rzeczy. Na koniec warto wspomnieć o niedawnym kroku Hasbro. Właściciel marki wykupił i wcielił w swoje szeregi portal D&D Beyond.

GramTV przedstawia:

Komentarze
2
wolff01
Gramowicz
18/04/2022 19:59
Silverburg napisał:

Czy maskotka na prawo od pada to ma być Boo? :)

Tak (Minsc i Boo regularnie pojawiają się w projektach związanych z DnD, albo na kartach MtG albo w komiksach czy nawet własnych publikacjach).

Ja wiąże z tym wydarzeniem sporo nadziei jak i obaw. W ostatnim czasie nie podoba mi się kierunek w jakim idzie DnD i coś czuje że ten rok da mi odpowiedź czy jest sens dalej inwestować w tę franczyzę, bo niestety, z pewnymi wyjątkami, coraz mniej w ich publikacjach jest tego za co je polubiłem.

Silverburg
Gramowicz
18/04/2022 13:22

Czy maskotka na prawo od pada to ma być Boo? :)