Czym będziemy strzelać w Jagged Alliance 3?

Jakub Smolak
2023/07/05 17:30
0
0

Bogaty arsenał zaprezentowano na najnowszym trailerze.

Premiera Jagged Alliance 3 tuż za rogiem. Fani serii oraz gatunku z pewnością nie mogą się już doczekać i odliczają dni. Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się z najnowszym wideo, na którym możecie zobaczyć arsenał najemników.

Czym będziemy strzelać w Jagged Alliance 3?

Prezentacja broni dostępnych w Jagged Alliance 3

Do wyzwolenia Grand Chien najemnicy będą potrzebować wszystkich możliwych środków, w tym bogatego arsenału broni palnej. Za sprawą najnowszego materiału możecie przyjrzeć się bliżej szerokiej gamie dostępnych w grze zabawek. Jest tego naprawdę sporo, a na naszym podorędziu znajdą się pistolety, strzelby, karabiny maszynowe, karabiny szturmowe i snajperskie oraz broń ciężka. Jagged Alliance 3 oferuje również możliwość dostosowania broni tak, aby idealnie spełniała potrzeby gracza. Do swoich ulubionych sprzętów będzie bez problemu mogli dołożyć lunety, tłumiki, statywy lub dodatkowe magazynki.

Grand Chien, kraj obfitujący w surowce naturalne, lecz dręczony wewnętrznymi podziałami, pogrąża się w chaosie. Prezydent znika, a kontrolę nad pozamiejskimi terenami przejmuje organizacja paramilitarna znana jako „Legion”. Rodzina prezydenta przeznacza cały swój majątek i wykorzystuje porozumienie z potężną korporacją Adonis, aby zlecić grupie wykwalifikowanych najemników odnalezienie zaginionego i przywrócenie ładu w kraju – czytamy w opisie gry na Steam.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Jagged Alliance 3 zmierza wyłącznie na PC, a premiera gry zaplanowana została na 14 lipca. Jeśli natomiast jesteście ciekawi naszych wrażeń z przedpremierowego pokazu wspomnianej produkcji, zapraszamy Was do lektury: Jagged Alliance 3 – Mamy szansę na godnego następcę – gamescom 2022.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!