Czy to koniec Barbie? Reżyserka o powstaniu kontynuacji wielkiego hitu

Radosław Krajewski
2023/07/27 10:25
0
0

Greta Gerwig dała odpowiedź, czy trwają już pracę nad drugą częścią Barbie.

Barbenheimer podbija świat, zarabiają kolejne miliony dolarów na całym świecie. Obie produkcje wzajemne napędzają sobie widownie, pozwalając osiągać rekordowe wyniki z kin. Barbie we wtorek w Ameryce przekroczyła już pułap 200 mln dolarów (po zaledwie pięciu dniach), a łącznie na świecie zarobiła już ponad 400 mln USD. Nie ma więc wątpliwości, że Barbie 2 z pewnością powstanie, a wraz z nią potencjalne spin-offy. Jednak reżyserka Greta Gerwig ostudziła emocje i w wywiadzie dla The New York Times przyznała, że prace nad kontynuacją jeszcze się nie rozpoczęły.

Czy to koniec Barbie? Reżyserka o powstaniu kontynuacji wielkiego hitu

Barbie 2 – reżyserka o szansach na drugą część

Gerwig wyznała, że wszystkie swoje pomysły wykorzystała w pierwszym filmie i na razie nie ma żadnych, na których mogłaby oprzeć drugą część. Twórczyni ujawniła, że po zakończeniu prac poczuła się jak przy swoich poprzednich filmach, że zrobiła wszystko, co chciała i obecnie nie ma nowych pomysłów.

W tej chwili to wszystko, co mam. Czuję się tak pod koniec każdego filmu, jakbym nigdy nie miała innego pomysłu i wszystko, co kiedykolwiek chciałam zrobić, to zrobiłam. Nie chciałabym zmiażdżyć niczyich marzeń, ale w tej chwili jestem całkowicie na zero.

GramTV przedstawia:

Firma Mattel już teraz planuje 45 innych filmów na podstawie swoich popularnych zabawek. W produkcji znajduje się Barney z Danielem Kaluuyą, a także Rock ’Em Sock ’Em Robots z Vinem Dieselem, które mają stać się kolejnymi sukcesami na miarę Barbie.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!