CDP RED zapowiada Phantom Tour. Cyberpunk 2077: Widmo Wolności rusza w trasę

Mikołaj Ciesielski
2023/06/03 09:00
0
0

CD Projekt RED podgrzewa atmosferę wokół fabularnego dodatku do gry Cyberpunk 2077.

Kilka dni temu w sieci pojawiły się kolejne nieoficjalne informacje dotyczące terminu premiery Cyberpunk 2077: Widmo Wolności. CD Projekt RED szykuje się również do prezentacji dodatku na Summer Game Fest 2023. Okazuje się jednak, że rodzimy deweloper nie zamierza poprzestawać na wspomnianym wydarzeniu. Polskie studio zapowiedziało bowiem Phantom Tour, czyli specjalną trasę promującą fabularny dodatek do gry Cyberpunk 2077.

CDP RED zapowiada Phantom Tour. Cyberpunk 2077: Widmo Wolności rusza w trasę

Cyberpunk 2077: Widmo Wolności zwiedzi cały świat. CD Projekt RED zapowiada Phantom Tour

Na oficjalnym profilu gry Cyberpunk 2077 na portalu społecznościowym Twitter pojawił się wpis, w którym CD Projekt RED po raz kolejny zapewniło, że w tym miesiącu podzieli się nowymi informacjami na temat dodatku Widmo Wolności (z ang. Phantom Liberty). Deweloperzy chcą mieć jednak pewność, że entuzjazm fanów nie wygaśnie.

Dlatego też zdecydowano się zorganizować Phantom Tour, czyli serię wydarzeń na całym, których celem jest pokazanie, w jaki sposób rozrosła się społeczność fanów Cyberpunka 2077 oraz CD Projekt RED. Rodzime studio zapowiedziało, że specjalne eventy w ramach wspomnianej trasy odbędą się w Warszawie, Kolonii, Tokio, Pekinie, Seulu, Paryżu, São Paulo oraz Londynie. Więcej informacji mamy otrzymać „wkrótce”.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Cyberpunk 2077: Widmo Wolności ma zadebiutować na rynku w 2023 roku. CD Projekt RED nie ujawniło jednak jeszcze dokładnej daty premiery rozszerzenia. Warto rónwież pamiętać, że – zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami – wspomniany dodatek dostępny będzie wyłącznie na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!