Cyberpunk 2077 wciąż skrywa tajemnice. Tego easter-egga ominął każdy, a pojawia się już w menu

Radosław Krajewski
2024/03/15 15:00
0
0

Producentka gry pogratulowała graczowi odkrycie niespodzianki, która była ukryta w menu gry.

Cyberpunk 2077 wciąż może liczyć na wsparcie od CD Projekt RED, nie tylko za sprawą kolejnych aktualizacji, ale również nowej zawartości. Deweloperzy mogą tworzyć swoje własne projekty do gry, jeżeli tylko mają na to ochotę i nie koliduje to z ich zadaniami do zrealizowania. Nie powinniśmy spodziewać się więc nowych zadań, czy nawet uzbrojenia, ale warto będzie wypatrywać nowych elementów, które pojawią się w Night City wraz z kolejnymi patchami. Niektórzy gracze mają więcej wprawy w szukaniu easter-eggów i niedawno ujawniono jedną z ostatnich niespodzianek ukrytych w grze. Okazuje się, że jest ich jeszcze więcej do odkrycia, a najnowszy z nich został znaleziony przez graczkę o nicku crushovitz.

Cyberpunk 2077 wciąż skrywa tajemnice. Tego easter-egga ominął każdy, a pojawia się już w menu

Cyberpunk 2077 – kolejny easter-egg odkryty

Użytkowniczka serwisu X zaprezentował krótki film, na którym pochwalił się znalezieniem easter-egga z Cyberpunka 2077. Okazuje się, że był on ukryty w menu i wystarczyło najechać kursorem myszy na polu wyświetlającym aktualną wersję gry. Ta po chwili zmienia się na 2.0.77, a znaczenia tego rzędu cyfr raczej nie trzeba nikomu wyjaśniać.

Wczytywanie ramki mediów.

Odnalezienie easter-eggu pogratulowali deweloperzy Cyberpunka 2077. Paweł Sasko i Monika 'Ayano' Janowska obawiali się, że niespodzianka nie zostanie jeszcze długo odkryta przez graczy.

Wreszcie!

Świetne znalezisko @crushovitz_b

Zastanawiałam się, czy ktoś to znajdzie

Wczytywanie ramki mediów.

Dobre znalezisko, zacząłem wątpić, czy kiedykolwiek ktoś je znajdziesz! Został ukryty zbyt dobrze

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Sama crushovitz przyznała, że na easter-egg natrafiła całkowicie przypadkiem. Napisała, że nakierowała kursor na pole z informacją o wersji gry bez żadnych większych intencji, robiąc sobie przerwę, aby napić się herbaty, po czym zobaczyła, że liczba się zmienia. Postanowiła to nagrać i upublicznić, tym samym odkrywając kolejną niespodziankę ukrytą przez CD Projekt RED.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!