Cyberpunk 2077 wciąż może otrzymać nową zawartość. Deweloperzy rozbudują grę?

Radosław Krajewski
2024/03/12 11:15
0
0

Oficjalne wsparcie dla Cyberpunka 2077 już się zakończyło, ale studio CDP RED wciąż może dodać mniejszą zawartość do gry w kolejnych aktualizacjach.

CD Projekt RED wciąż regularnie wydaje nowe patche do Cyberpunka 2077 i dodatku Widmo wolności, a ostatni pojawił się pod koniec lutego. Gracze nie mogą liczyć na pojawienie się kolejnych fabularnych rozszerzeń, ale wciąż mogą eksplorować Night City, aby odkryć ukryte niespodzianki, takie jak ten niedawno ujawniony easter-egg. Nie oznacza to jednak, że po ogłoszeniu oficjalnego końca wsparcia gry, deweloperzy nie mogą tworzyć nowej zawartości. Gabe Amatangelo, reżyser produkcji, w rozmowie z Game File przyznał, że jest możliwość, że w kolejnych aktualizacjach pojawi się nowa zawartość do Cyberpunka 2077.

Cyberpunk 2077 wciąż może otrzymać nową zawartość. Deweloperzy rozbudują grę?

Cyberpunk 2077 – deweloperzy mogą tworzyć nową zawartość do gry

Studio obecnie koncentruje się na kontynuacji swojej gry, ale niektórzy deweloperzy wciąż pracują nad Cyberpunkiem 2077, aby wyeliminować błędy. Jeżeli w tym czasie któryś z pracowników chciałby coś dodać do gry, co byłoby łatwe do wdrożenia, to ma taką możliwość. Wszystko zależy więc od deweloperów, którzy mogą pokusić się o dodanie drobnych elementów do cyberpunkowego świata.

Możliwe, że pojawi się jakiś jeszcze drobiazg, tylko dlatego, że w trakcie grzebania w różnych plikach czasami odkryjesz coś, co nie wiąże się z wysokim ryzykiem lub jest łatwe do zintegrowania. Niektórzy deweloperzy mają pewne zdolności. Potem mi to pokazują, a ja mówię: „W porządku, cóż, ufam ci, że nie będzie to kolidować z twoją inną pracą… Więc spróbujmy”.

GramTV przedstawia:

Nie wiadomo, co dokładnie kryje się pod znaczeniem „drobiazgów”, ale nie powinniśmy oczekiwać żadnych nowych misji fabularnych, czy wprowadzenia kolejnych pojazdów lub elementów uzbrojenia. Fani Cyberpunka 2077 mogą jednak wypatrywać pomniejszych nowości, które zostałyby dodane w którejś z kolejnych aktualizacji. Czy rzeczywiście któryś z deweloperów poświęci swój czas, aby zrobić graczom niespodziankę? Czas pokaże.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!