Wiemy, kiedy CDPR zdradzi więcej na temat Cyberpunk 2077: Phantom Liberty

Wincenty Wawrzyniak
2023/03/30 20:10

Rodzime studio przypomina o nadchodzącym (powoli...) dodatku Phantom Liberty do gry Cyberpunk 2077.

Przedstawiciele polskiego studia CD Projekt RED jeszcze na początku września ubiegłego roku oficjalnie zapowiedzieli rozszerzenie pod tytułem Phantom Liberty do gry Cyberpunk 2077. Nieco później, bo w grudniu, otrzymaliśmy zwiastun z Idrisem Elbą, który wcieli się w rolę zupełnie nowego bohatera. W styczniu natomiast dowiedzieliśmy się, że Phantom Liberty ma być największym dodatkiem studia pod względem budżetu. I to by było na tyle. Jeżeli czekacie z niecierpliwością na nowe informacje, to mamy dobrą wiadomość.

Wiemy, kiedy CDPR zdradzi więcej na temat Cyberpunk 2077: Phantom Liberty

Kiedy nowe informacje o CP 2077: Phantom Liberty?

CD Projekt RED poinformował dziś na swoim oficjalnym profilu na Twitterze, że zacznie dzielić się większą ilością informacji na temat dodatku w czerwcu. Najprawdopodobniej możemy spodziewać się transmisji na żywo lub innego rodzaju pokazu. Na ten moment musimy jednak uzbroić się w cierpliwość.
Wczytywanie ramki mediów.

Przypomnijmy na koniec, że Cyberpunk 2077 zadebiutował 10 grudnia 2020 roku na komputerach osobistych, konsolach PlayStation 4 i Xbox One, a także (w ubiegłym roku) na PlayStation 5 oraz Xbox Series X.

GramTV przedstawia:

Komentarze
2
wiko
Redaktor
30/03/2023 21:50
Kawalerzysta napisał:

Kupujecie czy dajecie sobie spokój z CP? 

Ja osobiście przymierzałem się do drugiego podejścia (za pierwszym razem byłem Corpo). I myślę, że jeżeli portfel pozwoli, to kupię, może nie na premierę, ale na pewno później i dopiero wtedy wrócę tak pełnoprawnie po raz drugi. :)

Kawalerzysta
Gramowicz
30/03/2023 21:47

Kupujecie czy dajecie sobie spokój z CP?