Wycieczka po wyciętych lokacjach z gry Cyberpunk 2077 – dzięki modyfikacji

Maria Wawrzyniak
2021/04/08 23:00

Jeden z graczy odkrył kilkanaście lokacji, które nie są normalnie dostępne w grze Cyberpunk 2077.

Kilka dni temu na forum gry Cyberpunk 2077 w serwisie Reddit pojawił się interesujący wpis użytkownika TheRealMZK, w którym gracz opisał aż szesnaście lokacji, które oryginalnie nie są dostępne w Night City. Użytkownik znalazł na mapie miasta miejsca, które są praktycznie gotowe. Posiadają dostępne do zebrania łupy, postacie niezależne oraz automaty. Dla przykładu, MZK odkrył kilka stacji kolejowych NCART oraz piwnicę w mieszkaniu głównego bohatera gry. Jest również winda, którą można się dostać do drugiej lokacji, tyle że jest wyłączona. Jak graczowi w ogóle udało się to wszystko odnaleźć?

Swoje poszukiwania rozpoczął już dwa miesiące temu. MZK używa do eksperymentowania specjalną modyfikację pozwalającą włączyć tak zwany no-clip, czyli funkcję swobodnego poruszania się po świecie gry. Tym sposobem możemy chociażby przenikać przez ściany. Bardzo dużo niedostępnych obszarów znajduje się w dzielnicy Pacyfika,, gdzie MZK odkrył chociażby niedostępne piętro galerii handlowej, którą zwiedzamy w trakcie przechodzenia głównego wątku fabularnego.

GramTV przedstawia:

Być może niektóre z tych lokacji zostaną w przyszłości dokończone i zawarte chociażby w dodatkach. A może nie. Zobaczymy. Jedno jest pewne: w grze nie brakuje elementów, które mogły zostać użyte, ale ostatecznie zostały porzucone. Przypomnijmy jeszcze na koniec, że Cyberpunk 2077 zadebiutował 10 grudnia ubiegłego roku na komputerach osobistych, konsolach obecnej generacji PlayStation 4 i Xbox One, a także na PlayStation 5 oraz Xbox Series X. Na konsolach nowej generacji jest dostępny w ramach wstecznej kompatybilności. Jeżeli chcecie być na bieżąco z informacjami dotyczącymi gry, zapraszamy tutaj.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!