Przekupywanie policji w Cyberpunku 2077? Łapówki możliwe dzięki modyfikacji

Maria Wawrzyniak
2022/05/22 21:00

Społeczność gry Cyberpunk 2077 nie przestaje rozwijać produkcji oraz tworzyć kolejnych modyfikacji – tym razem wprowadzono ciekawą mechanikę.

Jeśli szukacie jakiejś ciekawej nowej modyfikacji do gry Cyberpunk 2077, to mamy dla Was pewną propozycję. W bazie serwisu Nexus Mods pojawiła się modyfikacja pod tytułem Corrupt NCPD. Fanowski projekt jest dość prosty – po zainstalowaniu na liście kontaktów V pojawia się nowy numer razem z krótkim wprowadzeniem, tuż po misji Ostatnia taka robota w prologu. Kiedy jesteśmy poszukiwani, wystarczy pod niego zadzwonić, aby pozbyć się nieszczęsnego statusu – za opłatą.

W skrócie: modyfikacja Corrupt NCPD pozwala przekupywać policję w Night City. Po sfinalizowaniu transakcji zaleca się natychmiastowe opuszczenie lokacji, ponieważ pobliscy funkcjonariusze NCPD mogą nadal być agresywni. Warto też zaznaczyć, że twórca modyfikacji dostarczył tłumaczenie na 15 języków – w tym polski, aczkolwiek skorzystał w tym przypadku z translatora DeepL. Ponadto, Corrupt NCPD wymaga najnowszej wersji modyfikacji Cyber Engine Tweaks.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy jeszcze na koniec, że Cyberpunk 2077 zadebiutował 10 grudnia 2020 roku na komputerach osobistych, konsolach PlayStation 4 i Xbox One, a także (w tym roku) na PlayStation 5 oraz Xbox Series X.

Komentarze
2

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!