Cruella 2 już w produkcji. Znamy pierwsze szczegóły o kontynuacji hitu Disneya

Radosław Krajewski
2021/06/05 10:30
0
0

Disney jest zadowolony z sukcesu, jakie Cruella osiągnęła w kinach oraz na Disney+ i już rozpoczęli pracę nad kontynuacją.

Cruella 2 już w produkcji. Znamy pierwsze szczegóły o kontynuacji hitu DisneyaMinął zaledwie tydzień od premiery Cruelli, a Disney już rozpoczął pracę nad kontynuacją. Studio nie czekało na ostateczne wyniki finansowe filmu i podjęło decyzję, że dotychczasowy sukces artystyczny oraz przychody ze światowego box office są satysfakcjonujące, dlatego zaprosili do rozmów reżysera Craiga Gillespie oraz reżysera Tony’ego McNamarę do stworzenia drugiej części. Nie zdradzono żadnych informacji o potencjalnej historii, ale prawdopodobnie poznamy kolejne przygody Cruelli granej przez Emmę Stone, która łokciami przepycha się na światowej scenie mody. Data premiery nie jest jeszcze znana, ale debiutu filmu możemy spodziewać się najwcześniej w 2023 roku.

Przypomnijmy, że akcja pierwszego filmu rozgrywa się w Londynie lat 70-tych, pośród punkrockowej rewolucji, która podąża za młodą oszustką imieniem Estella. Dziewczyna jest bystra i kreatywna, a także zdeterminowana, by zyskać sławę dzięki swoim projektom. Zaprzyjaźnia się z parą młodych złodziei, którzy doceniają jej nikczemne usposobienie i razem budują życie na londyńskich ulicach. Pewnego dnia modowy talent Estelli przykuwa uwagę baronowej von Hellman, legendy branży, która jest niesamowicie szykowna i przerażająco wytworna. Ale ich relacja wprawia w ruch nieoczekiwany bieg wydarzeń, które sprawiają, że Estella przemieni się w straszliwą i potworną Cruellą De Mon.

GramTV przedstawia:

Reżyserem Cruelli jest Craig Gillespie, który dla Disneya nakręcił Ramię za milion dolarów oraz Czas próby. Jego ostatnim filmem jest Jestem najlepsza. Ja, Tonya. W obsadzie znaleźli się: Emma Stone (Cruella De Mon), Emma Thompson (baronowa von Hellman), Joel Fry (Jasper Badun), Paul Walter Hauser (Horace Badun), Emily Beecham (Anita), Mark Strong (Boris), Kirby Howell-Baptiste (Tabitha) oraz Jamie Demetriou (Gerald).

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!