Crash Team Rumble wkrótce z ostatnią aktualizacją. Gra nie doczeka się 4 sezonu

Mikołaj Ciesielski
2024/03/02 09:30
0
0

Toys for Bob kończy rozwój swojej ostatniej produkcji.

Toys for Bob zdecydowało się zostać niezależnym studiem i rozstać się z Activision Blizzard oraz Microsoftem. Tymczasem – jak się okazuje – już za kilka dni najnowsza produkcja wspomnianego zespołu doczeka się ostatniej aktualizacji. Mowa tutaj oczywiście o Crash Team Rumble, czyli sieciowym spin-offie serii Crash Bandicoot, które zadebiutowało na rynku w czerwcu ubiegłego roku.

Crash Team Rumble wkrótce z ostatnią aktualizacją. Gra nie doczeka się 4 sezonu

Toys for Bob kończy rozwój Crash Team Rumble. Ostatnia aktualizacja pojawi się za kilka dni

W ostatnich dniach po uruchomieniu Crash Team Rumble graczy witał komunikat o ostatniej aktualizacji zawartości. Zgodnie z przekazanymi informacjami finałowy update zostanie udostępniony już 4 marca 2024 roku, czyli w najbliższy poniedziałek.

Podstawowa wersja gry będzie nadal dostępna, a gracze będą mieli dostęp do bezpłatnej 500-poziomowej przepustki bojowej zawierającej 104 nowe przedmioty. Będzie ona obejmować całą zawartość przepustki bojowej z sezonów od 1 do 3, a także wszystkie nagrody dostępne w ramach wydarzeń – czytamy w przygotowanym przez twórców komunikacie.

W najbliższy poniedziałek w Crash Team Rumble wyłączone zostaną również mikrotranskacje. Deweloperzy informują, że gracze posiadający wirtualną walutę będą mogli ją wykorzystać do odblokowywania kolejnych poziomów we wspomnianej przepustce bojowej.

GramTV przedstawia:

Na koniec przypomnijmy, że Crash Team Rumble dostępne jest na konsolach PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One i Xbox Series X/S. Jeśli natomiast jesteście ciekawi naszej opinii na temat wspomnianej produkcji, to zapraszamy Was do lektury: Recenzja Crash Team Rumble - czy nie za późno na crash testy?

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!