Gracze krytykują nowe skórki agentów CS:GO – za bardzo przypominają Fortnite

Maria Wawrzyniak
2021/09/26 13:00

Społeczność postanowiła podzielić się swoją opinią na temat najnowszych skórek agentów w grze CS:GO, które pojawiły się razem z operacją Riptide.

Kilka dni temu informowaliśmy Was o dużej aktualizacji do gry Counter-Strike: Global Offensive wraz z którą Valve Software wprowadziło operację Riptide. Choć większość nowości bardzo spodobała się graczom, pewna kwestia zmaga się z ostrą krytyką. Chodzi tutaj o nowe skórki agentów, które bardzo dużej części społeczności kompletnie się nie spodobały. Jest ich całkiem sporo – w ramach operacji w grze pojawiło się 21 nowych agentów i każdy otrzymał własny wygląd. Na forum gry w serwisie Reddit pojawił się nawet osobny wątek, w którym użytkownicy wyrazili swoje (głównie negatywne) opinie na temat skinów.Gracze krytykują nowe skórki agentów CS:GO – za bardzo przypominają Fortnite

Bardzo podobają mi się zmiany wprowadzone w Riptide, ale skórki agentów to moim zdaniem już za dużo. Uwielbiam CS:GO, gram od 2014 roku i była to moja ulubiona gra przez te wszystkie lata. Nic nie zmieni tamtych emocji. Własnie dlatego boli mnie widok skórek agentów w mojej ulubionej grze FPS, gdyż nie pasują one do gry skupionej na rywalizacji. Zwłaszcza nowe skórki SEAL, które wyglądają, jakby zostały wyciągnięte prosto ze sklepu z przedmiotami w Fortnite. Są zupełnie nie na miejscu i psują integralność rywalizacji, która czyni CS:GO wyjątkowym. Chciałbym zobaczyć jakieś zmiany w tej kwestii, jak chociażby wyświetlanie skórek tylko dla członków drużyny czy opcja całkowitego wyłączenia ich. (TrickOffice)

Pozwólcie nam je wyłączyć. Tak bardzo ich nienawidzę… (SweHun)

Agenci będą otrzymywać coraz to zabawniejsze skórki – aż skończymy z agentami, którzy dosłownie będą wyglądać jak klauny. (LewAshby309)

GramTV przedstawia:

Podobnie sytuacja wygląda na forum Steam. Większość graczy proponuje bardzo proste rozwiązanie – możliwość wyłączenia nowych (i w ogóle jakichkolwiek) skórek. Jeśli więc ktoś nie chce ich widzieć podczas grania, mógłby wówczas po prostu samodzielnie zmienić jedną rzecz w ustawieniach.

Pozostaje jednak pytanie, czy Valve Software jakkolwiek zamierza zareagować na krytykę społeczności. Czas pokaże. Przypomnijmy jeszcze na sam koniec, że gra Counter-Strike: Global Offensive zadebiutowała 21 sierpnia 2012 roku na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox 360.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!