Krótsze mecze turniejowe w CS:GO - rusza operacja Riptide

LM
2021/09/22 14:59

Valve nie zapomina o Counter-Strike: Global Offensive – twórcy przygotowali szereg zmian dla Operacji Riptide.

Jeśli wciąż meldujecie się na serwerach CS:GO, to mamy dobre wieści. Valve wystartowało dziś z kolejną operacją w grze – Riptide – podczas której możecie zgarnąć kolejne elementy kosmetyczne i szereg innych nagród. Obok ulepszanego wraz z kolejnymi misjami żetonu twórcy przygotowali też szereg istotnych zmian w samej grze i kolejkach.

Krótsze mecze turniejowe w CS:GO - rusza operacja Riptide

Operacja Riptide pozwala uczestnikom zbierać punkty, które następnie mogą wydać na wybrane przez siebie nagrody. Mowa tu m.in. o nowych agentach, skrzyniach operacji, kolekcjach, naszywkach i naklejkach. Jednocześnie gra doczekała się prywatnych kolejek, zarówno tych indywidualnych, jak i dla całych grup Steam, gdzie możecie bawić się w ściśle kameralnym gronie. Valve wprowadziło do gry również znacznie krótsze mecze, także dla kolejki turniejowej, gdzie możemy bawić się podczas 16 rund. Obok tego deweloperzy wzmocnili nieco karabin M4A1-S, osłabili Desert Eagle; umożliwili upuszczenie granatów; wprowadzili tarczę balistyczną w trybie Uproszczonym oraz zmienili spawn point terrorystów na Dust2.

GramTV przedstawia:

Stronę operacji Riptide znajdziecie pod tym adresem. Counter-Strike: Global Offensive dostępny jest w modelu free-to-play na PC Steam.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!