Coraz głupsze plotki o GTA 6. Tym razem informator przebił sam siebie

Radosław Krajewski
2023/09/12 13:00
0
0

Mimo to doniesienia szybko rozprzestrzeniają się w sieci.

Rockstar Games mógłby już oficjalnie zaprezentować Grand Theft Auto VI, aby w sieci przestały pojawiać się kuriozalne plotki, w które sporo osób wierzy i uznaje za fakt. Zaledwie w ubiegłym tygodniu informowaliśmy, że według plotek GTA 6 miałoby kosztować aż 150 dolarów, czyli około 655 zł. Co prawda taka cena jest możliwa dla specjalnego wydania, ale nie ma żadnych przesłanek, aby Take-Two Interactive wyceniło na taką kwotę podstawową wersję gry. Teraz do sieci trafiły kolejne informacje, które są jeszcze bardziej niedorzeczne.

Coraz głupsze plotki o GTA 6. Tym razem informator przebił sam siebie

GTA 6 w coraz dziwniejszych plotkach

GTA 6 NEWS, które w serwisie X obserwuje prawie 27 tysięcy osób, rozpowszechniło plotkę, że nadchodzący tytuł Rockstara zajmie na dysku aż 750 GB. Nie ma wątpliwości, że gracze będą musieli przygotować sporo miejsca, aby Grand Theft Auto VI zmieścić na swoich dyskach twardych, ale nie ma możliwości, aby gra zajmowała aż tyle miejsca.

GramTV przedstawia:

Druga informacja odnosi się do czasu przejścia gry. Według tych doniesień historia GTA 6 miałaby trwać „co najmniej” 400 godzin. Rzecz jasna znajdą się gracze, którzy w trybie dla pojedynczego gracza spędzą tak dużą liczbę godzin, ale ciężko oczekiwać, aby stało się to na jednym przejściu gry. Rockstar Games nie byłby w stanie stworzyć aż tak długiej fabuły bez użycia generowanych losowo misji i wykorzystania sztucznej inteligencji. Dodatkowo deweloper będzie chciał, aby gracze jak najszybciej przeszli do trybu multiplayer po jego premierze, więc kampania gry nie może być tak absurdalnie długa.

Przypomnijmy, że Take-Two Interactive spodziewa się rekordowych zysków w roku fiskalnym 2025, który rozpoczyna się 1 kwietnia 2024 roku i kończy 31 marca 2025 roku. Właśnie w tym okresie ma zadebiutować Grand Theft Auto VI, więc oficjalnej prezentacji gry możemy spodziewać się jeszcze w tym roku.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!