Content Warning odebrały miliony graczy. Ogromna popularność kooperacyjnego horroru

Patrycja Pietrowska
2024/04/03 09:15
0
0

Udostępniony za darmo horror Content Warning zbiera świetne oceny.

Jak informowaliśmy wczoraj, użytkownicy platformy Steam mogli odebrać za darmo Content Warning przez 24 godziny od momentu premiery. Jak się okazuje, produkcja spotkała się z ogromnym zainteresowaniem. Tytuł nie tylko został odebrany przez miliony osób, ale także padł rekord aktywności graczy.

Content Warning odebrały miliony graczy. Ogromna popularność kooperacyjnego horroru

Content Warning odebrany przez 6,2 miliona użytkowników Steama

Kooperacyjny horror, który polega na filmowaniu przerażających rzeczy i zdobywaniu sławy, przez 24 godziny od momentu premiery był dostępny za darmo na Steamie. Okazuje się, że Content Warning odebrało w tym czasie aż 6,2 miliona użytkowników platformy. Ponadto padł rekord aktywności graczy – według statystyk SteamDB jednocześnie w produkcji czas spędzało ponad 200 tysięcy osób.

Trzeba przyznać, że takie wyniki mogą robić wrażenie. Content Warning nie tylko spotkało się z ogromnym zainteresowaniem ze strony graczy, ale zbiera również bardzo dobre oceny. Z ponad 19 tysięcy opinii aż 97% jest pozytywnych, co jest z pewnością rewelacyjnym startem.

GramTV przedstawia:

Na koniec warto zaznaczyć, że twórcy pracują już nad poprawą różnych błędów i problemów z serwerami. Zgodnie z przekazanymi informacjami, zespół odpowiedzialny za Content Warning składa się jedynie z 5 osób, więc poprawki mogą zająć trochę czasu.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!