Company of Heroes 3 z datą premiery konsolowej wersji

Jakub Smolak
2023/04/14 13:45
1
0

Już wkrótce grono odbiorców docenionej strategii się powiększy.

Company of Heroes 3 zadebiutowało na rynku 23 lutego tego roku. Przedpremierowe recenzje przyznane w serwisie OpenCritic wskazywały na to, że produkcja studia Relic Entertainment będzie hitem. Odmiennej opinii są jednak sami gracze, gdyż wersja na Steam zebrała mieszane recenzje. Już wkrótce grono odbiorców Company of Heroes 3 poszerzy się o posiadaczy konsol, którzy sami będą mogli ocenić, czy w ten tytuł warto zagrać.

Company of Heroes 3 z datą premiery konsolowej wersji

Company of Heroes 3 będzie dostępne na konsolach PlayStation 5 i Xbox Series S/X

Jak poinformowali twórcy oraz ekipa wydawnicza firmy SEGA, Company of Heroes 3 zadebiutuje na konsolach PlayStation 5 i Xbox Series S/X 30 maja. Już wkrótce odblokowana zostanie możliwość składania zamówień przedpremierowych na fizyczne wydanie gry.

Po raz pierwszy w historii Relic Entertainment przenosi swoją docenioną markę Company of Heroes na konsole i oferuje fanom na całym świecie maksymalnie zaawansowane wrażenia strategiczne. Gracze na konsolach spodziewać się mogą specjalnego interfejsu, pełnej obsługi kontrolerów oraz specjalnych funkcji, dzięki którym będą mogli grać we własnym tempie. Co więcej, interfejs użytkownika został przystosowany dla padów, aby zapewnić ciekawe i immersyjne wrażenia dla wszystkich – czytamy w komunikacie prasowym.

GramTV przedstawia:

Jeśli jesteście ciekaw naszej opinii na temat Company of Heroes 3, zapraszamy do lektury: Recenzja Company of Heroes 3 – wszystkie drogi prowadzą do Rzymu.

Komentarze
1
dariuszp
Gramowicz
14/04/2023 13:59

Ciekaw jestem jak będzie wyglądać sterowanie bo za każdym razem jak próbowałem jedną z nielicznych strategii na konsoli to sterowanie było koszmarem.

Za to chętnie bym zobaczył tą grę w wersji VR. Nie ma nic fajniejszego niż dosłowne pochylanie się nad polem bitwy i kierowanie jednostek z użyciem rąk.