Commandos 3 otrzyma odświeżoną wersję. Są szczegóły, opublikowano trailer

DK
2022/06/15 00:15
2
0

Premierę zremasterowanych Komandosów planuje się na jesień. A co więcej, tytuł trafi do Xbox Game Pass.

Wydawca Kalypso Media i deweloper Raylight Games zapowiedzieli Commandos 3 HD Remaster. I od razu wiemy, co zaoferuje odnowiona wersja gry o sześciu odważnych żołnierzach. Przede wszystkim produkcja otrzyma przerobione od zera modele postaci i zupełnie nowe tekstury. Modyfikacji doczekają się również sterowanie, interfejs użytkownika i samouczki dla osób, które grają po raz pierwszy.

Commandos 3 otrzyma odświeżoną wersję. Są szczegóły, opublikowano trailer

W opisie tytułu na Steamie czytamy:

Ustawić się w szeregu, żołnierzu! Commandos 3 – HD Remaster wysyła Was na bezlitosne, niewybaczające pola bitwy Europy. Toczcie śmiertelnie groźną walkę w okopach Stalingradu, pokonajcie niemieckiego wroga w fanatycznym sercu III Rzeszy w Berlinie i użyj znajomości taktyki, aby przetrwać atak na Normandię w D-Day.

GramTV przedstawia:

Dokładnej daty premiery ulepszonych Komandosów jeszcze nie podano. Wiemy tylko tyle, że tytuł ma zadebiutować w tym roku – twórcy wskazują na wrzesień. Co ciekawe, oprócz wydania pecetowego otrzymamy także wersję konsolową. Chodzi o systemy PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. A jeszcze lepszą nowiną jest, że Commandos 3 ukaże się w momencie premiery w Xbox Game Pass.

Komentarze
2
MisticGohan_MODED
Gramowicz
15/06/2022 03:11

Cenzura ? Nie dzięki.

Gregario
Gramowicz
15/06/2022 00:57

Z tego remastera też chyba znikły wszystkie nazistowskie symbole.