Co z premierą Suikoden I&II HD Remaster? Najwyraźniej nie ma powodów do obaw

Mikołaj Ciesielski
2023/08/08 14:45
0
0

Konami zapewnia, że odświeżone wersje dwóch pierwszych odsłon serii Suikoden trafią na rynek zgodnie z planem.

Od zapowiedzi Suikoden I&II HD Remaster minął prawie rok. Konami informowało wówczas, że zestaw zawierający odświeżone wersje dwóch pierwszych odsłon serii Suikoden zadebiutuje na rynku w 2023 roku. Japońska firma do tej pory nie ujawniła dokładnej daty premiery gry. Fani najwyraźniej nie mają jednak powodów do obaw.

Co z premierą Suikoden I&II HD Remaster? Najwyraźniej nie ma powodów do obaw

Suikoden I&II HD Remaster zadebiutuje w 2023 roku – zapewnia Konami

Konami opublikowało raport finansowy podsumowujący pierwszy kwartał bieżącego roku fiskalnego. We wspomnianych dokumentach nie zabrakło również wzmianki o produkcjach, które japońska firma zamierza dostarczyć na rynek w najbliższym czasie. Jedną z nich jest właśnie Suikoden I&II HD Remaster, którego premiera nadal zaplanowana jest na 2023 roku.

GramTV przedstawia:

Konami nie zdecydowało się jednak ujawnić dokładnej daty premiery zestawu zawierającego odświeżone wersje dwóch pierwszych odsłon serii Suikoden. Fanom marki nie pozostaje więc nic innego, jak uzbroić się w cierpliwość i mieć nadzieje, że japońska firma zdradzi wkrótce, kiedy wspomniana produkcja zadebiutuje na rynku.

Na koniec przypomnijmy, że Suikoden I&II HD Remaster zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. Zestaw zaoferuje oprawę wizualną w jakości HD, a gracze mogą liczyć również na odświeżone efekty, które „tchną nowe życie” w poszczególne animacje. Nie zabraknie też opcji auto-zapisu oraz możliwości przewijania bitew.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!