Co z Amber Heard w Aquamanie 2? Twórcy wycięli dwie inne postacie

Radosław Krajewski
2022/12/12 13:20

Nowe informacje o drugiej części Aquamana.

Pomimo zakończenia procesu między Johnnym Deppem a Amber Heard w czerwcu bieżącego roku, sprawa wciąż nie otrzymała swojego finału. Niedawno aktorka złożyła apelację do sądu, w której domaga się zmiany wyroku lub rozpoczęcia nowej rozprawy. Wygląda więc na to, że sądowa batalia będzie kontynuowana, co może wpłynąć negatywnie na premierę Aquamana i Zaginionego królestwa. Fani wciąż zastanawiają się, czy Warner Bros. podejmie decyzję o usunięciu z filmu aktorki. Jeszcze w sierpniu informowano, że występ Heard nie jest zagrożony i aktorka pojawia się na około 20 minut na ekranie. Zdanie to podtrzymał insider KC Walsh, który ujawnił nowe zaskakujące informacje o filmie.

Co z Amber Heard w Aquamanie 2? Twórcy wycięli dwie inne postacie

Według jego źródeł Heard może czuć się bezpiecznie, gdyż twórcy nie zamierzają jej wycinać z filmu, chociaż były takie plany.

Tak, wcale jej nie wycięli, ani nie skrócili jej roli. Moje źródło przekazało, że chcieli ją wyciąć, ale wygląda na to, że tak się nie stanie. Słyszałem, że pojawia się przez cały film – nie wycięli jej jednak, ani nie skrócili jej ekranowego czasu.

Aquaman i Zaginione królestwo – twórcy wycięli innych bohaterów

Nie oznacza to jednak, że film po prostu leży odłożony na półce i czeka na swoją premierę. Twórcy nadal pracują nad nowym montażem, z którego niedawno wycięli aż dwie postacie. Jedną z nich jest Batman grany przez Bena Afflecka, który miał pojawić się w gościnnej roli. DC Studios opracowuje nowy plan na uniwersum, w którym zabraknie miejsca dla Afflecka, a także Batmana Michaela Keatona. Drugą wyciętą postacią jest Vulko, w którego wcielał się Willem Dafoe. Bohater nie pojawi się w filmie, za to usłyszymy o jego śmierci, która rozegra się poza ekranem.

GramTV przedstawia:

W obsadzie znaleźli się: Jason Momoa, Amber Heard, Willem Dafoe, Patrick Wilson, Dolph Lundgren, Yahya Abdul-Mateen II, Temuera Morrison, Nicole Kidman, Randall Park, Vincent Regan, Jani Zhao, Indya Moore oraz Pilou Asbæk.

Aquaman i Zaginione królestwo zadebiutuje w kinach 25 grudnia 2023 roku.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!