Christopher Nolan reżyserem nowego Jamesa Bonda?

Radosław Krajewski
2023/09/11 13:00
0
0

To byłby prawdziwy hit.

Wielu widzów zastanawia się, kto zostanie nowym odtwórcą roli Jamesa Bonda. Na długo przed startem strajku scenarzystów miały odbyć się pierwsze castingi, które przekonały producentów, aby znaleźć kogoś starszego do tej roli, gdyż młodym aktorom brakuje „powagi”. Mało kto jednak zastanawia się, kto stanie za kamerą nowego otwarcia serii dla Agenta 007. Najnowsze plotki wskazują, że reżyserem filmu może zostać Christopher Nolan.

Christopher Nolan reżyserem nowego Jamesa Bonda?
Foto: Warner Bros.

Christopher Nolan nakręci dwa nowe filmy o Jamesie Bondzie?

Reżyser wciąż święci triumfy Oppenheimerem, który bije kolejne finansowe rekordy. Nic więc dziwnego, że po takim sukcesie MGM chce zatrudnić właśnie Nolana, który swoim filmem wprowadziłby nowego Jamesa Bonda. Według źródeł serwisu World of Reel filmowiec zainteresowany jest wyreżyserowaniem nowego filmu z serii. Również producentka Barbara Broccoli skupia swoją uwagę na tym reżyserze.

GramTV przedstawia:

Na przeszkodzie do sfinalizowania umowy mogą stanąć kwestie twórcze. Christopher Nolan przyzwyczajony jest do pełnej swobody przy tworzeniu własnych filmów. Broccoli i reszta producentów mogą mu tego nie zapewnić, przez co reżyser nie podejmie się zadania stworzenia nowego filmu o Bondzie. Jeżeli nie uda się sfinalizować kontraktu Nolana, kolejnymi faworytami są Danny Boyle, Denis Villeneuve i Paul Greengrass.

Christopher Nolan miałby otrzymać kontrakt na wyreżyserowanie dwóch filmów z serii. Odpowiadałby także za scenariusze do obu produkcji. Dla reżysera byłby to powrót do tworzenia jednej z największych filmowych serii po ponad dziesięciu latach od zakończenia prac nad trylogią Mrocznego Rycerza.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!