Capcom liczy na duży sukces Dragon’s Dogma 2. Gra ma sprzedać się w „milionach”

Mikołaj Ciesielski
2024/02/20 13:15
1
0

Japońska firma wiąże spore nadzieje z nowym action-RPG.

Dragon’s Dogma 2 może doczeka się wkrótce wersji demonstracyjnej. Capcom liczy natomiast na duży sukces wspomnianej produkcji. W trackie ostatniego spotkania z inwestorami japońska firma podzieliła się bowiem swoimi oczekiwaniami wobec wyczekiwanego przez wielu graczy action-RPG.

Capcom liczy na duży sukces Dragon’s Dogma 2. Gra ma sprzedać się w „milionach”

Dragon’s Dogma 2 ma odnieść duży sukces. Capcom liczy na „miliony” sprzedanych egzemplarzy

Na ostatnim spotkaniu z inwestorami nie zabrakło sesji Q&A. Jedno z pytań dotyczyło natomiast właśnie oczekiwań sprzedażowych Capcomu wobec Dragon’s Dogma 2. Niestety przedstawiciele japońskiej firmy nie chcieli podzielić się dokładnymi liczbami. Wydawca ma jednak nadzieję, że wspomniana produkcja będzie cieszyć sporym zainteresowaniem.

Nie ujawniamy celów sprzedażowych dla poszczególnych tytułów, ale komunikowaliśmy już, że uważamy tę produkcję za produkt, który sprzeda się w milionach egzemplarzy – informuje Capcom.

GramTV przedstawia:

Od premiery pierwszej części Dragon’s Dogma mija w tym roku 12 lat. Wielu fanów wspomnianej produkcji od lat czekało na zapowiedź kontynuacji. Prognozy wydawcy nie są więc bezpodstawne. Pozostaje mieć jedynie nadzieję, że sama gra sprosta oczekiwaniom graczy i będzie warta swojej wyższej ceny. Dragon’s Dogma 2 jest bowiem pierwszą Capcomu sprzedawaną w nowym standardzie cenowym.

Na koniec przypomnijmy, że premiera Dragon’s Dogma 2 zaplanowana jest na 22 marca 2024 roku. Zgodnie z zapowiedziami gra zadebiutuje wówczas na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Zainteresowanych nadchodzącą produkcją Capcomu zapraszamy również do lektury: Grałem w Dragon’s Dogma 2 - Zabawy z pionkami.

Komentarze
1
dariuszp
Gramowicz
20/02/2024 18:48

Dragon Dogma ma swoje problemy ale fakt że ciągle do niej wracam pokazuje że jednak jest to gra bardzo dobra. Jeżeli DD2 będzie w połowie tak dobre jak pokazują to prezentacje to na 100% kupię na premierę.