Cameron Diaz wraca do aktorstwa po długiej przerwie. Zagra w filmie Netfliksa

DK
2022/07/04 17:10

I chyba nikogo nie dziwi, że film ten ma nosić tytuł “Back In Action”.

Nazwisko Cameron Diaz kojarzą chyba wszyscy – nawet ci, którzy z kinem nie mają wiele wspólnego. To aktorka, modelka, a także autorka książek, która zagrała w wielu produkcjach (m.in. Maska, Mój chłopak się żeni, Sposób na blondynkę, Vanilla Sky) i ma na swoim koncie szereg ważnych wyróżnień. Filmy, w jakich można było zobaczyć artystkę po raz ostatni, miały premierę w 2014. Niedługo później Cameron Diaz przestała grać – a teraz ma wrócić do zawodu.

Cameron Diaz wraca do aktorstwa po długiej przerwie. Zagra w filmie Netfliksa

Internet obiegła informacja, że aktorka wystąpi wraz z Jamiem Foxxem w produkcji Netfliksa "Back In Action". I to właśnie on dał internetowi znać, że coś jest na rzeczy, publikując nagranie swojej rozmowy z Cameron Diaz. Artyści mieli już wcześniej okazję spotkać się na planie filmowym – wystąpili chociażby w Annie i Męskiej grze. A produkcja “Back In Action” ma ruszyć jeszcze w tym roku.

GramTV przedstawia:

Natomiast jeśli chodzi o wspomnianą rozmowę, to wziął w niej udział także futbolista Tom Brady – Jamie Foxx poprosił go o parę sugestii dotyczących tego, jak po przerwie wrócić do zawodu. Sportowiec także postanowił ostatnio wznowić swoją karierę. Ten jednak na sportowej emeryturze wytrzymał zaledwie niewiele ponad pięć tygodni. Pełne nagranie rozmowy Jamie Foxx upublicznił w internecie – publikujemy je poniżej.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!