Call of Duty: Warzone Mobile zarobiło 1,4 miliona dolarów w pierwsze 4 dni

Mikołaj Ciesielski
2024/04/09 12:45
0
0

Mobilna odsłona popularnego battle royale radzi sobie jednak wyraźnie gorzej od Call of Duty: Mobile.

Od premiery Call of Duty: Warzone Mobile minęły już ponad dwa tygodnie. Okazuje się, że wspomniana produkcja zaliczyła całkiem niezły start. Zgodnie z przekazanymi informacjami mobilna odsłona popularnego battle royale w zaledwie 4 dni osiągnęła przychód na poziomie 1,4 miliona dolarów. Trzeba przyznać, że to dobry wynik, ale daleki od rezultatów wydanego w październiku 2019 roku Call of Duty: Mobile.

Call of Duty: Warzone Mobile zarobiło 1,4 miliona dolarów w pierwsze 4 dni

Jak się gra w Call of Duty: Warzone Mobile?

Call of Duty: Mobile w ciągu 4 dni od premiery osiągnęło bowiem przychód na poziomie 4,2 miliona dolarów. Zarobek Call of Duty: Warzone Mobile jest więc o wiele niższy. Trudno jednak spodziewać się, by Activision porzuciło mobilną odsłonę popularnego battle royale. Obie produkcje – przynajmniej na razie – mają być bowiem rozwijane i wspierane równocześnie.

Jak natomiast gra się w Call of Duty: Warzone Mobile? Wspomniana produkcja oferuje zarówno sterowanie dotykowe, jak i wsparcie dla Backbone One oraz kontrolerów Bluetooth, w tym m.in. np. bezprzewodowego kontrolera Xbox. Czego z kolei można spodziewać się po samej rozgrywce?

Gameplay w Call of Duty: Warzone Mobile pod względem głównych założeń nie różni się do tego, co znamy z klasycznej wersji. Podstawowym wariantem rozgrywki jest więc tryb battle royale, w którym mierzyć może się ze sobą maksymalnie 120 graczy. Dodatkowo użytkownicy mogą sprawdzić w takich trybach jak Resurgence, Deathmatch, Domination, Kill Confirmed czy Search & Destroy.

GramTV przedstawia:

Wkrocz do prawdziwej akcji Call of Duty dzięki innowacyjnej mobilnej rozgrywce FPS Battle Royale, obejmującej walkę w stylu Call of Duty: Warzone i broń z prawdziwą grafiką. Poznaj kultowe mapy Battle Royale, Verdansk i Rebirth Island. Wejdź do Shipment, Shoot House i Scrapyard, najbardziej ekscytujących map wieloosobowych w Call of Duty, stworzonych z myślą o najbardziej intensywnych strzelaninach – czytamy w opisie Call of Duty: Warzone Mobile.

Na koniec warto dodać, że Call of Duty: Warzone Mobile dostępne jest na urządzeniach mobilnych z system iOS i Android. Mobilna odsłona popularnego battle royale dystrybuowana jest w modelu free-to-play. Zainteresowani mogą pobrać wspomnianą produkcję bezpośrednio z App Store lub sklepu Google Play.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!